Vilniaus inžinerijos dienose (IDI) 2017 vyresniųjų klasių moksleiviams (8-12kl.) bus pristatytos karjeros perspektyvos pramonėje Vilniaus regiono ir šalies įmonėse, suteikiant galimybę pamatyti ir išbandyti naujausias technologijas ir įrenginius bei supažindinti ir sudominti su inžinerijos mokslų krypčių studijomis.
IDI 2017 programa 

Kviečiame registruoti klases į IDI 2017 mokslo dirbtuves - interaktyvius užsiėmimus moksleiviams: Išmaniosios technologijos automobilyje (1 ak. valanda), 3D technologijos (1 ak. valanda), CNC technologijos (1 ak. valanda), Statybos inžinerija: matuok, analizuok (1 ak. valanda), Robotika (2 ak. valandos), Judesio inžinerija (2 ak. valandos). 
Mokslo dirbtuvių aprašymas

Mokyklų administracijai. Ketvirtosios pramonės revoliucijos kontekste diskutuosime su švietimo sektoriaus, asociacijų ir verslo atstovais apie neišvengiamus pokyčius švietime. Kviečiame mokyklų vadovus, pavaduotojus, mokytojus ir mokyklų karjeros specialistus į panelinę diskusiją „Pramonė 4.0 – neišvengiami pokyčiai švietime“. Diskusiją moderuoja Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos vadovas Gintaras Vilda.
Kontaktas pasiteiravimui:  tel. (8 5) 230 2140, el. p.

Renginys yra nemokamas ir skirtas Vilniaus regionui. Būtina išankstinė registracija.