Elektroninės knygos

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Elektroninės knygos

Elektroninės knygosAprašymasPrisijungimas
VILNIUS TECH elektroninių knygų kolekcijaPrenumeruojama daugiau nei 650 Vilniaus Gedimino technikos universiteto VILNIUS TECH elektroninių knygų techninių, fizinių, humanitarinių, socialinių mokslų temomis PDF instrukcija , video instrukcija ) . Nuoroda į VILNIUS TECH el. knygų katalogąElektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per  Nuotolinę patogią.
Kauno technologijos universiteto elektroninių knygų kolekcijaPrenumeruojama 211 Kauno technologijos universiteto leidyklos Technologija elektroninių knygų įvairiomis temomis PDF instrukcija ) .Elektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per  Nuotolinę patogią.
Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų kolekcijaAtvirosios prieigos Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos humanitarinių, socialinių, tiksliųjų mokslų temomis yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams. Nuoroda į MRU el. knygų katalogąVisos elektroninės knygos laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio.
Vytauto Didžiojo universiteto elektroninių knygų kolekcijaAtvirosios prieigos Vytauto Didžiojo universiteto elektroninės knygos socialinių ir humanitarinių mokslų temomis. Dalis knygų yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams.Dalis elektroninių knygų yra laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio.

Prisijungimui prie prenumeruojamų elektroninių knygų iš namų naudojama Nuotolinė prieiga bei tie patys duomenys kaip ir jungiantis prie VTDK el. pašto dėžutės (vartotojo vardas – kolegijos suteiktas elektroninio pašto adresas, slaptažodis – elektroninio pašto slaptažodis).

Vartotojui draudžiama:  prisijungimo duomenis perduoti ar suteikti kitiems asmenims; rastą informaciją naudoti komerciniais tikslais; kopijuoti labai didelius informacijos kiekius.