Konsultacijos skaitytojams

#suVIKOpavyko

Konsultacijos skaitytojams

Kviečiame Kolegijos dėstytojus ir studentus dalyvauti bibliotekos organizuojamose konsultacijose gyvai arba nuotoliniu būdu per Microsoft Teams:

„Kaip prisijungti ir atlikti paiešką bibliotekos el. ištekliuose?“ (tik dėstytojams)

Konsultacija skirta tik dėstytojams. Jos metu bus pristatyti visi bibliotekos prenumeruojami el. ištekliai. Konsultacijos dalyviai po konsultacijos mokės prisijungti prie el. išteklių nuotoliniu būdu, atlikti paiešką, panaudoti rezultatus, rasti citavimo nuorodas ir kitas svarbiausias funkcijas. 

„Viskas, ką reikia žinoti PIRMAKURSIUI“

Konsultacija skirta pirmo kurso studentams, nedalyvavusiems įvadiniame susitikime, kurio metu buvo pristatomos bibliotekos paslaugos ir informacijos paieškos galimybės.

„Kaip užregistruoti publikaciją eLABa sistemoje“ (tik dėstytojams)

Konsultacijos metu bus demonstruojama, kaip prisijungti ir įkelti savo publikaciją į eLABa sistemą, kaip formuoti ataskaitas. Konsultacijos metu su bibliotekos darbuotojos pagalba bus galima viską padaryti praktiškai, t.y. įsikelti publikaciją ir/ar suformuoti ataskaitą.

„Bibliografinių nuorodų tvarkymo programa Zotero“

Konsultacijos metu bus pristatytas įrankis Zotero, padėsiantis daug paprasčiau išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, cituoti bei sudaryti literatūros sąrašą. Į konsultaciją galima atsinešti savo kompiuterį.

„Kaip ir kur rasti informaciją rašto darbui?“

Konsultacija skirta mokslinių šaltinių paieškai rašto darbams. Konsultacijos metu bus pristatyti Kolegijos bibliotekos ir kiti informacijos ištekliai (duomenų bazės, virtualioji biblioteka, elektroninės knygos), paieška juose ir prisijungimo galimybės.

Negalintiems atvykti pagal pateikiamą konsultacijų grafiką, siūlome užsisakyti individualią konsultaciją, nurodant jums tinkamą laiką ir mokymų pavadinimą el. paštu biblioteka@vtdko.lt.