Fotografijos technologija

Fotografijos technologija (įstojusiems 2017 metais)
Fakultetas: Dizaino fakultetas
Valstybinis kodas: 6531PX010 
ISCED kodas: 6550211
Studijų krypties grupė: Menai
Studijų kryptis: Medijų menas
Studijų formos: Nuolatinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai

Studijų programos specializacijos*:
A. Fotožurnalistika;
B. Reklaminė fotografija;
C. Videooperatorinis menas

*siūlomos specializacijos bus vykdomos tik tuo atveju, kai specializaciją pasirinks ne mažiau kaip 8 akademinės grupės studentai.

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslas: parengti fotografijos technologijos specialistą, gebantį kūrybiškai ir profesionaliai dirbti fotografijos srityje.

Studijų rezultatai: išmanys įvairių epochų ir šiuolaikinį kultūros kontekstą; suvoks fizikos ir chemijos procesus, kuriais grindžiamos fotografijos technologijos; gebės profesionaliai naudotis fotografavimo ir filmavimo įranga, taikyti apšvietimo metodiką, fotografuoti žiniasklaidai, leidykloms bei filmuoti įvykius ir siužetus; gebės kurti taikomojo pobūdžio fotografijas reklamai ir grafiniam dizainui; dirbdami šiuolaikinės skaitmeninės fotografijos srityje gebės profesionaliai taikyti meninės kūrybos principus bei informacines technologijas, organizuoti kūrybinius projektus, spręsti jų realizavimo ir finansavimo klausimus, atlikti tiriamąją veiklą; gebės rinkti informaciją ir vertinti fotografijos verslo aplinkybes bei tendencijas, komunikuoti su klientais ir verslo partneriais bei dirbti komandoje, objektyviai fiksuoti įvykius, taikydami įvairius fotografavimo metodus.

Profesinės perspektyvos:
fotografijos technologijos specialistas gali dirbti laikraščių ir žurnalų redakcijose, fotografijos reklamos įmonėse, fotominilaboratorijose, televizijoje bei vykdyti individualią veiklą įgijęs verslo liudijimą ar sudaręs autorines sutartis. Studijas galima tęsti pasirenkant aukštojo mokslo universitetinių studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: menų profesinis bakalauras.

Nuolatinių studijų programa

 

Mes Facebooke: 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU