Grafinis dizainas

Grafinis dizainas (įstojusiems 2017 metais)

Fakultetas: Dizaino fakultetas
Valstybinis kodas: 6531PX008
ISCED kodas: 6550212
Studijų krypties grupė: Menai
Studijų kryptis: Dizainas
Studijų formos: Nuolatinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai

Studijų programos specializacijos*:
A. Interneto svetainės dizainas;

B. Leidinių dizainas ir iliustracija;

C. Pakuočių dizainas

*siūlomos specializacijos bus vykdomos tik tuo atveju, kai specializaciją pasirinks ne mažiau kaip 8 akademinės grupės studentai.

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslai: parengti grafinio dizaino specialistą, gebantį projektuoti leidinius, pakuotes, interneto tinklalapius ir firmos stilių, paruošti projektus gamybai ir publikavimui.
Studijų rezultatai: suvoks profesinį bei kultūrinį kontekstą; išmanys leidybos bei vizualinių komunikacinių priemonių įvairovę, jų specifiką ir galimybes, specialią profesinę terminologiją ir grafinio dizaino veiklos sritis; gebės eskizuoti, iliustruoti ir grafiškai reikšti mintis bei grafinėmis priemonėmis perteikti informacinius pranešimus, surinkti reikiamą informaciją įvairiuose informaciniuose šaltiniuose; gebės apibrėžti projektavimo sąlygas ir tikslingai taikyti projektui atlikti reikalingas priemones bei technologijas, darbo saugos reikalavimus; gebės atlikti tyrimą ir pritaikyti jo rezultatus kurdamas grafinio dizaino projekto koncepciją, realizuoti ją praktiškai, pristatyti savo ar komandos veiklos galutinį rezultatą, organizuoti techninį grafinio dizaino darbų parengimą gamybai, numatyti projekto plėtojimo galimybes, spręsti realizavimo, finansavimo ir teisės klausimus, komunikuoti su klientais ir verslo partneriais šalyje ir užsienyje bei dirbti komandoje; išmanys pagrindines verslumo, rinkos ekonomikos žinių, teisines ir profesinės etikos sąvokas, gebės reflektuoti studijų procesą, savarankiškai gilinti profesinės veiklos žinias, domėsis inovacijomis bei naujausiomis grafinio dizaino tendencijomis

Profesinės perspektyvos:
grafinio dizaino specialistas gali dirbti leidyklose, reklamos agentūrose bei įmonėse, laikraščių ir žurnalų redakcijose bei vykdyti individualią veiklą įgijęs verslo liudijimą ar sudaręs autorines sutartis. Studijas galima tęsti pasirenkant aukštojo mokslo universitetinių studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: menų profesinis bakalauras.

Nuolatinių studijų programa

 

Mes Facebooke:   

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU