Fotografijos technologija

Fotografijos technologija (įstojusiems 2018 metais)
Fakultetas: Dizaino fakultetas
Valstybinis kodas: 6531PX010 
ISCED kodas: 6550211
Studijų programa akredituota iki 2022-06-30

Studijų krypties grupė: Menai 
Studijų kryptis: Medijų menas
Studijų formos: Nuolatinė 
Studijų programos apimtis: 180 kreditų 
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai

Studijų programos specializacijos: nėra

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslas: parengti fotografijos specialistą, gebantį dirbti  žurnalistikos, reklamos ir dokumentavimo srityse, kokybiškai atlikti fotografijos technologinius darbus, ugdyti kūrybiškumą bei komandinio darbo įgūdžius.

Studijų rezultatai: žinos įvairių epochų ir šiuolaikinį kultūros kontekstą. Gebės vertinti fotografijos verslo aplinkybes bei tendencijas, supras teisinę veiklos sistemą ir fotografijos vadybos principus, gebės juos taikyti realizuodamas kūrybinius ir profesinius projektus. Gebės tikslingai rinkti ir analizuoti duomenis kūrybinėms problemoms spręsti, remdamasis tradicinio ir šiuolaikinio meno praktika, mokslo taikomaisiais tyrimais. Profesionaliai taikys fotografavimo ir filmavimo įrangos galimybes bei apšvietimo metodiką. Išmanys fotožurnalistikos specifiką, fotografuos žiniasklaidai ir leidykloms. Gebės kurti taikomojo pobūdžio fotografijas reklamai ir grafiniam dizainui. Gebės taikyti informacines technologijas šiuolaikinės skaitmeninės fotografijos srityse. Profesionaliai taikys meninės kūrybos principus darbo procese. Gebės dirbti komandoje, demonstruoti komunikacinius gebėjimus sakytine ir rašytine forma, valstybine ir užsienio kalbomis. Gebės reikšti savo kūrybinę poziciją, vartodamas tinkamą profesinę leksiką. Objektyviai fiksuos įvykius, taikydamas įvairius fotografavimo metodus.

Profesinės perspektyvos:

Absolventas galės dirbti fotografu žiniasklaidoje, reklamoje, leidybos įmonėse, skaitmeninėse laboratorijose ir kitose su vaizdų gamyba bei produkavimu susijusiose srityse arba vykdyti individualią veiklą, įgijęs verslo liudijimą ar sudaręs autorines sutartis. Absolventas gali tęsti studijas pasirinkdamas medijų meno studijų krypties universitetinių studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: menų profesinis bakalauras.

Nuolatinių studijų programa

 

Mes Facebooke: 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU