Interjero dizainas

Interjero dizainas (įstojusiems 2018 metais)
Fakultetas: Dizaino fakultetas
Valstybinis kodas: 6531PX009
ISCED kodas: 6550212
Studijų programa akredituota iki 2019-08-31

Studijų krypties grupė: Menai
Studijų kryptis: Dizainas
Studijų formos: Nuolatinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai

Studijų programos specializacijos: Nėra

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslai: parengti interjero dizainerį, gebantį kurti ir plėtoti interjero dizaino koncepciją, parengti projektą, dalyvauti jį kuriant ir realizuojant, sėkmingai dirbti konkurencinėmis rinkos sąlygomis ir tobulėti profesinėje veikloje.
Studijų rezultatai: gebės kurti ir plėtoti visuomeninių ir gyvenamųjų patalpų interjero dizaino sprendimus, profesionaliai reikšti kūrybines idėjas, tikslingai pasirinkti ir naudotis kompiuterinėmis technologijomis, parengti interjero projektą ir pateikti visavertį produktą, rinkti ir sisteminti informaciją; gebės dirbti komandoje, komunikuoti profesinėje veikloje, saugoti ir kurti draugišką gamtai bei žmonėms aplinką; turės profesinei veiklai reikalingų bazinių meninių, inžinerinių-technologinių žinių, išmanys profesinį bei kultūrinį kontekstą.

Profesinės perspektyvos:

interjero dizaino specialistas gebės dirbti kūrybinį darbą savarankiškai - sukurti verslą, taip pat vadovauti komandai, sudarytai iš įvairių sričių skirtingų kompetencijų specialistų. Darbo įgūdžiai garantuos gebėjimą integruotis į profesinę aplinką, galimybę plėtoti ir tobulinti profesinę kompetenciją kitose aukštosiose mokyklose Lietuvoje ir užsienyje.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: menų profesinis bakalauras

Nuolatinių studijų programa

 

Mes Facebooke:   

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU