Multimedijos dizainas

Multimedijos dizainas (įstojusiems 2018 metais)
Fakultetas: Dizaino fakultetas
Valstybinis kodas: 6531PX011  
ISCED kodas: 6550212
Studijų programa akredituota iki 2022-06-30

Studijų krypties grupė: Menai
Studijų kryptis: Medijų menas
Studijų formos: Nuolatinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: 3 metai

Studijų programos specializacijos*:
A. Interaktyvusis dizainas;
B. Animacija;
C. Audiovizualinio montažo režisūra.

*siūlomos specializacijos bus vykdomos tik tuo atveju, kai specializaciją pasirinks ne mažiau kaip 8 akademinės grupės studentai.

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslas: ugdyti dinamiškos kūrybinių industrijų darbo rinkos poreikius atitinkančius kūrybiškus ir inovatyvius specialistus ir parengti multimedijos produktų kūrėją, gebantį praktiškai realizuoti jo paties ar kitų parengtą kūrybinį multimedijos projektą, dirbant tiek individualiai, tiek ir komandoje.

Studijų rezultatai: išmanys medijų istoriją ir estetines formas, gebės jas analizuoti bei vertinti. Gebės vartoti užsienio kalbas profesinėje veikloje. Gebės tikslingai taikyti techniką, technologijas ir saugos standartus medijų industrijoje. Gebės vykdyti tyrimus. Gebės atlikti tyrimą ir taikyti jo rezultatus. Gebės sukurti multimedijos kūrinio koncepciją, planuoti ir organizuoti multimedijos projektą. Gebės praktiškai įgyvendinti multimedijos kūrinio idėją panaudodamas visus teksto, vaizdo, garso elementus. Turės verslumo, rinkos ekonomikos žinių, išmanys profesinę etiką. Gebės dirbti komandoje  ir pristatyti savo ar komandos veiklos rezultatą. Gebės savarankiškai gilinti savo žinias ir reflektuoti studijų procesą.

Profesinės perspektyvos:
multimedijos dizaino specialistas gali dirbti šiose profesinės veiklos srityse: reklamos, kino, televizijos, kompiuterinių žaidimų, interneto, dizaino ir kt., taip pat galės kurti medijų meną ir dalyvauti kino festivaliuose bei konkursuose. Absolventas gali tęsti studijas pasirinkdamas medijų meno studijų krypties universitetinių studijų programas.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: menų profesinis bakalauras.

Nuolatinių studijų programa

 

Mes Facebooke:        

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU