Elektroninių knygų kolekcijos

Elektroninės knygos Aprašymas Prisijungimas
Vilniaus Gedimino technikos universiteto elektroninių knygų kolekcija Prenumeruojama daugiau nei 400 Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidyklos Technika elektroninių knygų techninių, fizinių, humanitarinių, socialinių mokslų temomis (PDF instrukcija, video instrukcija)Nuoroda į VGTU el. knygų katalogą Elektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per Nuotolinę prieigą.
Kauno technologijos universiteto elektroninių knygų kolekcija Prenumeruojama apie 900 Kauno technologijos universiteto leidyklos Technologija elektroninių knygų įvairiomis temomis (PDF instrukcija, video instrukcija)Nuoroda į KTU el. knygų katalogą Elektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų (prisijungimo duomenys: el.paštas vtdk; kodas biblioteka).
Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų kolekcija Atvirosios prieigos Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos humanitarinių, socialinių, tiksliųjų mokslų temomis yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams. Nuoroda į MRU el. knygų katalogą Visos elektroninės knygos laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio. 
Vytauto Didžiojo universiteto elektroninių knygų kolekcija Atvirosios prieigos Vytauto Didžiojo universiteto elektroninės knygos socialinių ir humanitarinių mokslų temomis. Dalis knygų yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams.  Dalis elektroninių knygų yra laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio. 

Prisijungimui prie prenumeruojamų elektroninių knygų iš namų naudojama Nuotolinė prieiga bei tie patys duomenys kaip ir jungiantis prie VTDK el. pašto dėžutės (vartotojo vardas – kolegijos suteiktas elektroninio pašto adresas, slaptažodis – elektroninio pašto slaptažodis).

Vartotojui draudžiama: prisijungimo duomenis perduoti ar suteikti prieigą kitiems asmenims; rastą informaciją naudoti komerciniais tikslais; kopijuoti labai didelius informacijos kiekius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU