Elektroninių knygų kolekcijos

Elektroninės knygos Aprašymas Prisijungimas
VILNIUS TECH elektroninių knygų kolekcija Prenumeruojama daugiau nei 650 Vilniaus Gedimino technikos universiteto VILNIUS TECH elektroninių knygų techninių, fizinių, humanitarinių, socialinių mokslų temomis ( PDF instrukcija , video instrukcija )Nuoroda į VILNIUS TECH el. knygų katalogą Elektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per  Nuotolinę patogią.
Kauno technologijos universiteto elektroninių knygų kolekcija Prenumeruojama 211 Kauno technologijos universiteto leidyklos Technologija elektroninių knygų įvairiomis temomis ( PDF instrukcija ) . Elektroninėmis knygomis galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per  Nuotolinę patogią.
Mykolo Romerio universiteto elektroninių knygų kolekcija Atvirosios prieigos Mykolo Romerio universiteto elektroninės knygos humanitarinių, socialinių, tiksliųjų mokslų temomis yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams. Nuoroda į MRU el. knygų katalogą Visos elektroninės knygos laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio. 
Vytauto Didžiojo universiteto elektroninių knygų kolekcija Atvirosios prieigos Vytauto Didžiojo universiteto elektroninės knygos socialinių ir humanitarinių mokslų temomis. Dalis knygų yra laisvai prieinamos visiems skaitytojams.  Dalis elektroninių knygų yra laisvai prieinamos iš bet kurio kompiuterio. 

Prisijungimui prie prenumeruojamų elektroninių knygų iš namų naudojami patys  Nuotolinė prieiga  bei tie duomenys kaip ir jungiantis prie VTDK el. pašto dėžutės (vartotojo vardas – kolegijos suteiktas elektroninio pašto adresas, slaptažodis – elektroninio pašto slaptažodis).

Vartotojui draudžiama:  prisijungimo duomenis perduoti ar suteikti kitiems asmenims; rastą informaciją naudoti komerciniais tikslais; kopijuoti labai didelius informacijos kiekius.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU