Education for students

#suVIKOpavyko

Education for students

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija kviečia 11-12 klasių moksleivius iš visos Lietuvos dalyvauti nuotolinėse edukacijose įvairiausiomis temomis. Edukacijų metu, kurias ves VTDK dėstytojai, moksleiviai ne tik sužinos kažką naujo, bet ir galės bent trumpam pasijausti studentais.

Informacija mokytojams

Dėl grupinių nuotolinių edukacijų moksleiviams organizavimo Jums patogiu metu prašome kreiptis į VTDK viešųjų ryšių specialistą Deividą Aukštuolį telefonu +370 646 00385 arba elektroniniu paštu d.aukstuolis@vtdko.lt

Edukacijos pavadinimas Data, laikas Prisijungimas prie edukacijos ir registracija
„Programavimo turnyrai“
Paskaitos metu bus pasakojama apie Codeforce programavimo turnyrus, apie programavimo užduotis, kurios yra pateikiamos darbo pokalbių metu ir kaip joms pasiruošti
Registracija
Kūrybinės dirbtuvės „Grafinio dizaino įrankiai“
Edukacija skirta moksleiviams, kurie nori atskleisti savo meninius gebėjimus. Kiekvienas dalyvis galės susikurti savo asmeninį ženklelį ir jį pritaikyti įvairiausioms reikmėms: asmeniniam antspaudui, vizitinei kortelei, suvenyrui. Be to, dar sužinosite ką veikia grafikos dizaineris, kokiais programiniais įrankiais naudojasi ir ką ypatingo yra sukūrę VTDK studentai. Paskaitai reikia turėti: teptukų ar markerių ir juodo dažo-tušo, akvarelės arba guašo.
Registracija
„Kaip gimsta daiktai?“
Ralio automobilio pusašio ir iPhone korpuso gamybos procesas, trumpai visi gamybos etapai: skaičiavimas, projektavimas, gamyba, kontrolė. Šie žingsniai skirti moksleiviui norinčiam išmokti ir turinčiam tikslą dirbti mėgstamą inžinieriaus-mechaniko darbą. Kokios perspektyvos pabaigus mechanikos inžinerijos studijas?
Registracija
„Automobilių avarijos. Transporto priemonių greičio nustatymo metodai ir būdai“
Edukacijos metu moksleiviai susipažins su transporto priemonės greičio apskaičiavimais iš jos paliktų ratų pėdsakų, iš pėsčiojo nublokšto atstumo. Taip pat sužinos, kaip nustatyti transporto priemonės greitį iš jos sugadinimų išsidėstymo ir intensyvumo, kompiuterio programomis atkuriant eismo įvykio eigą ar atliekant vaizdų tyrimą ir tiriant vaizdo įrašą.
Registracija
„Nuo idėjų iki lenktynių. Studentiška formulė ir Elektrinis kartas”
Moksleiviai sužinos, kas yra „Studentiška formulė” ir jos samprata, oficialių taisyklių reglamentas, idėjos ir komandinis darbas. Taip pat edukacijos metu bus kalbama apie bolidų projektavimą, modeliavimą, skaičiavimus, gamybos technologijas ir procesus. Moksleiviais taip pat bus supažindinti su sportinio automobilio testavimu, reguliavimu ir tarptautinėmis lenktynėmis; elektrinio karto projektavimas, skaičiavimai, naudojamos technologijos, gamybos eiga ir testai trasoje.
Registracija
„Šiuolaikinio automobilio projektavimo ir gamybos principai“
Trumpas kursas apie automobilių projektavimą. Edukacijos metu bus pristatomi aštuoni automobilio kūrimo etapai – nuo eskizo braižymo iki galutinio koncepto sukūrimo. Pateikiamos gairės, kaip braižomas eskizas, išlaikomos sudedamųjų dalių proporcijos, sekant žymiųjų automobilių gamintojų pavyzdžiais.
Registracija
„Saulės energija nuo NASA iki žaislų – robotų“
Moksleiviai susipažins su Saulės energijos panaudojimu įvairiose srityse. Paskaitos metu moksleiviai pamatys, kaip galima panaudoti fotovoltinius elementus konstruojant žaislus – robotus.
Registracija
„Inžinerinės sistemos, kurias sukūrė pati gamta“
Edukacijos metu moksleiviai susipažins su šiuolaikinėmis inžinerinėmis sistemomis, kurias projektuotojai nukopijavo iš gamtos. Gamta sukūrė daugybę šedevrų, ir kuo toliau žmogus juda technologinės plėtros keliu, tuo naudingesnių pamokų gyvasis pasaulis gali išmokyti mokslininkus ir inžinierius. Moksleiviams bus pateikta informacija, kaip gamtos reiškiniai naudojami vėdinimo, kondicionavimo, dūmų šalinimo ir vandens gamybos projektuose.
Registracija
„Būk saugus elektroninėje erdvėje“
Paskaitos metu bus supažindinama su duomenų rinkimu elektroninėje erdvėje, kas tai yra slapukai, nešifruotos svetainės, dirbtinis intelektas, ką reikia žinoti apie socialinius tinklus, slaptažodžių kūrimo ypatumus.
Registracija

Registracijos forma dalyviams