Alfredo Rimkaus dėstymo mobilumo vizitas Varmijos Mozūrų Olštyne universitete (Lenkijoje) 2019 m. spalio 7-11 d.

Kokie Jūsų mobilumo vizito rezultatai prisideda prie kolegijos strategijos įgyvendinimo?

  • Bendraujant su Varmijos Mozūrų Olštyne universiteto Technikos mokslų fakulteto administracija ir dėstytojais rinkta informacija apie transporto sektoriaus studijų programas. Pastebėta, kad šio sektoriaus programose VTDK mažas dėmesys yra skiriamas atsinaujinantiems alternatyviems degalams, tad yra numatyta tobulinti programas šia kryptimi.
  • Aptartos galimybės ir numatytas planas atlikti alternatyvių atsinaujinančių degalų energetinio ir ekologinio efektyvumo tyrimus.
  • Numatyta alternatyvių atsinaujinančių degalų energetinio ir ekologinio efektyvumo tyrimų rezultatus viešinti plačiajai visuomenei rengiant mokslines publikacijas, skaitant pranešimus konferencijose ir seminaruose.
  • Susipažinta su mokymo programomis ir aptartos galimybės VTDK studentams vykdyti „Erasmus+“ studijas Varmijos Mozūrų Olštyne universitete.

3tmp

Kaip Jūsų mobilumo vizitas buvo naudingas partnerio institucijai?

Vizitas naudingas priimančiai institucijai, nes aptartos konkrečios galimybės ir numatytas planas atlikti alternatyvių atsinaujinančių degalų energetinio ir ekologinio efektyvumo tyrimus.

Koks yra šio mobilumo vizito poveikis Jūsų profesiniam tobulėjimui?

Vizitas naudingas man, nes susipažinta su Varmijos Mozūrų Olštyne universiteto vidaus degimo variklių laboratorija ir degalų gamybos ir tyrimo laboratorija, kuriose artimu metu yra numatoma atlikti mokslinius tyrimus.

5tmp tmp

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU