„Erasmus+“ programa įgyvendinama 2014-2020 metais. Ji pakeitė 2007-2013 m. veikusią Mokymosi visą gyvenimą programą, rėmusią Comenius (bendrojo ugdymo), Leonardo da Vinci (profesinio rengimo), Grundtvig (suaugusiųjų švietimo), Erasmus (aukštojo mokslo), Pažintinių vizitų (švietimo ir profesinio mokymo specialistų patirties mainų) veiklas.

Programa remia trijų tipų vienas kitą papildančias veiklas: tarpvalstybinį ir tarptautinį pavienių asmenų mobilumą mokymosi tikslais (1 pagrindinė veikla), švietimo institucijų bendradarbiavimą, skirtą naujovių ir gerosios praktikos sklaidai (2 pagrindinė veikla), taip pat bendradarbiavimą su jaunimo organizacijomis ir trečiųjų šalių, iš jų plėtros šalis, pajėgumų didinimą, daugiausia dėmesio skiriant kaimynystės šalims, ir paramą politikos reformoms (3 pagrindinė veikla). Tikimasi, kad Komisijos finansuojamos veiklos, sujungtos į vieną programą, sumažins buvusią fragmentaciją, padidins efektyvumą ir paskatins daugiau organizacijų, dirbančių švietimo ir mokymo, jaunimo ir sporto srityse, pasinaudoti siūlomu finansavimu.

Aukštųjų mokyklų studentų mobilumas studijoms ir praktikai remiamas pagal „Erasmus+“ pirmą pagrindinę veiklą.

 

VTDK tarptautiškumo strategija 2020-2025

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU