Studentų praktikos gali būti atliekamos užsienio įmonėse, mokymo centruose, mokslinių tyrimų centruose ir kitose organizacijose.

Praktika - tai laikotarpis įmonėje arba organizacijoje kitoje dalyvaujančioje šalyje, kurio metu asmenims padedama prisitaikyti prie visos Bendrijos rinkos reikalavimų, įgyti konkrečius įgūdžius bei išplėsti savo supratimą apie tam tikros šalies ekonominę ir socialinę kultūrą darbo patirties įgijimo kontekste. Šiuo laikotarpiu prireikus galimi parengiamieji arba kartojamieji kursai priimančios šalies kalba arba darbine kalba.

Trukmė - ne trumpiau nei 2 mėnesiai ir ne ilgiau kaip 1 metai.

Individualių praktikų ypatybės:

  • Studentams turi būti pateikta Praktikos sutartis (angl. k. Training Agreement), nustatanti praktikos užsienyje programą. Šią sutartį turi pasirašyti studentas, siunčianti aukštojo mokslo institucija ir priimanti organizacija.
  • Laikotarpiui užsienyje pasibaigus, siunčianti aukštojo mokslo institucija turi visiškai pripažinti užsienyje praleistą laikotarpį, kaip numatyta Praktikos sutartyje.
  • Praktikos laikotarpis numatytas finansinėje sutartyje dėl praktikos stipendijos, kurią pasirašo studentas, gaunantis stipendiją, ir kolegija. Finansinė sutartis dėl praktikos stipendijos yra pagrįsta Praktikos sutartimi, kurios esminę dalį sudaro visų su praktika susijusių šalių Kokybės įsipareigojimas.
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU