ES struktūrinių fondų projektai

Kolegija aktyviai naudojasi ES struktūrinių fondų teikiamomis galimybėmis įgyvendinti savo idėjas gavus finansavimą projektams.

Projektinė veikla yra efektyvus būdas diegti studijų ir mokslo inovacijas dalyvaujant miesto, regiono, šalies ir tarptautiniuose bendradarbiavimo tinkluose. Dalyvaudami projektuose Kolegijos darbuotojai įgyja galimybę tobulinti mokymo ir studijų programas, kelti kvalifikaciją ir įgyti naujų kompetencijų, vykdyti mokslo taikomuosius tyrimus ir meninę veiklą,  užmegzti naudingus profesinius ryšius.

20092012 m. kolegijai skirtas finansavimas pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą ir Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programą.

Šiuo metu kolegija įgyvendina 8 ES struktūrinių fondų finansuojamus projektus daugiau kaip už 6,6 mln. Eur. Partnerio teisėmis kolegija dalyvauja įgyvendinant 9 ES struktūrinių fondų finansuojamus projektus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU