Įvykdyti nacionaliniai projektai

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas sporto projektas Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0185 „Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos treniruoklių salės įrengimas ir studentų fizinės veiklos aktyvumo didinimas“

VTDK siekdama didinti savo studentų fizinį aktyvumą ir ugdyti sveikesnės gyvensenos įpročius studentams suteikia galimybę nemokamai sportuoti naujai įrengtoje treniruoklių salėje (OIandų g. 16, 015 aud.)

Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas sporto projektas Nr. SRF-SIĮ-2019-1-0185 „Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos treniruoklių salės įrengimas ir studentų fizinės veiklos aktyvumo didinimas“, kurio metu studentai čia gali ne tik sportuoti savarankiškai, bet ir dalyvauti grupinėse treniruotėse su profesionaliais treneriais.

Kardio ir jėgos lavinimo treniruotės

Treneris Deividas Aukštuolis

„Sportuoti gali kiekvienas, o kaip sportuoti nepakenkiant sau žino ne visi. Mano tikslas yra supažindinti su teisingu sportavimu, nežalojant savęs“, – įsitikinęs Kardio ir jėgos lavinimo treniruotes studentams vesiantis D. Aukštuolis.

Tiesiog ateikite į treniruotes ir patys tuo įsitikinsite!

Bendrojo kūno lavinimo treniruotės su TRX treniruokliais


Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Treneris Otas Majeras

TRX diržai-treniruokliai yra neatsiejamas trenerio O. Majero palydovas kasdienybėje. Net jei ir atostogauja kitame pasaulio krašte, jo lagamine visuomet atsiras vietos šiam treniruokliui. Otas, dar visai neseniai buvo vienas geriausių Lietuvos 3×3 krepšinio žaidėjų, daugkartinis Lietuvos čempionas.

„Esu įsitikinęs, jog būtent darbas su TRX treniruokliais didžiąją dalimi man padėjo pasiekti tokius rezultatus, kokie jie yra. O jeigu ir Jūs turite tikslų, užsukite į treniruotes, aš pasirengęs Jums parodyti tiesiausią kelią jiems pasiekti!“, – užtikrintai kalba O. Majeras.

Šiaurietiško ėjimo treniruotės studentų fizinei būklei ir aerobinei ištvermei lavinti

Treneris Gintaras Petrauskas

Treniruočių metu studentai atliks fizinio ugdymo pratimus su šiaurietiškojo ėjimo lazdomis. Įvaldys šiaurietiško ėjimo techniką, išmoks atlikti tempimo bei raumenis stiprinančius pratimus su lazdomis. Ugdysis įprotį savarankiškai mankštintis gamtoje. Tikimąsi, kad ėjimas su Šiaurietiškomis lazdomis užtikrins didesnį VTDK studentų fizinį aktyvumą, sveikesnę gyvenseną tokiu būdu bus sudarytos prielaidos dalyvių sveikatos stiprinimui, pagerės jų gyvenimo kokybė. Dalyvių įgyti sportavimo įgūdžiai, dalyvavimas bendrose fizinio aktyvumo veiklose ne tik turės teigiamos įtakos jų sveikatai, bet ir stiprins bendruomeniškumą, solidarumą.