Galimybė VTDK studentams – „Grigeo“ kviečia pretenduoti į mėnesinę 300 Eur stipendiją visiems metams!

#suVIKOpavyko

Studente, nelauk, kol rankose laikysi diplomą – ženk pirmuosius karjeros žingsnius jau dabar! 

Nori išnaudoti visas galimybes, kad greičiau taptum savo srities profesionalu? Esi II ar III kurso VTDK energijos inžinerijos, elektros ir automatikos inžinerijos ar mechaninių technologijų inžinerijos studijų programų studentas?

Tuomet nepraleisk tokios progos – dalyvauk pokalbyje su „Grigeo“ atstovais ir pretenduok į mėnesinę 300 EUR stipendiją visiems metams! Viskas, ką tau reikia padaryti – iki rugsėjo 27 d. užpildyti paraišką „Grigeo“ įsteigtai stipendijai ir spalio 3 d. sudalyvauti pokalbyje, kurio metu:

  • Susipažinsi su „Grigeo“ atstovais;
  • Kartu apžvelgsite tavo mokymosi rezultatus ir įsitraukimą į kolegijos siūlomas veiklas;
  • Pasidalinsi savo patirtimi ir motyvacija tobulėti;
  • Sužinosi apie „Grigeo“ inovatyvius veiklos sprendimus;
  • Aptarsite tavo ateities karjeros galimybes „Grigeo“.

Nedelsk ir pateik užpildytą prašymą 309 kab. (Olandų g. 16, Vilnius) iki rugsėjo 27 d. Lauksime tavęs atrankoje spalio 3 d., 13 val. 301 auditorijoje (Olandų g. 16, Vilnius).

AB „Grigeo“ – vienintelė Lietuvoje ir viena didžiausių popieriaus ir medienos pramonės įmonių grupių Baltijos šalyse, apjungianti 8 bendroves: AB „Grigeo“, UAB „Grigeo Investicijų valdymas“ AB „Grigeo Klaipėda“, UAB „Grigeo Packaging”, UAB „Grigeo Baltwood“, UAB „Grigeo Recycling“, SIA „Grigeo Recycling” ir AT „Mena Pak“.