Skrajojantis VTDK studentas Aurimas pasiekė Lietuvos dėjimų į krepšį rekordą!

Lietuvos atvirojo 3x3 krepšinio čempionato spaudos konferencijos metu sostinės mėgėjų krepšinio lygose rungtyniaujantis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos krepšininkas Aurimas Davidonis užfiksavo naują Lietuvos dėjimų į krepšį rekordą!

Per vieną minutę žaidėjas 13 kartų įdėjo kamuolį į krepšį iš viršaus. Oficialus pasaulio rekordas – 16 kartų. Po kiekvieno atlikto dėjimo krepšininkas privalo grįžti į pradinį tašką, kuris yra maždaug 3-4 metrai nuo krepšio vietos. Mūsų šalies istorijoje iki šiol toks rekordas nebuvo fiksuotas.

„Lygiai prieš savaitę iš savo komandos trenerio Deivido Aukštuolio sulaukiau pasiūlymo pagerinti Lietuvos dėjimų rekordą ir ilgai nesvarstęs sutikau. Kaip suprantate, daug laiko pasiruošti neturėjau, bet kartu su treneriu šią savaitę gerai padirbėjome. Geriausias mano rezultatas treniruotėse taip pat buvo 13 dėjimų." – pasakojo A. Davidonis.

Krepšininkas pripažino, jog prieš šį renginį tikėjosi kitokių sąlygų. Aukštaūgiui Lietuvos rekordą teko fiksuoti ant Kauno „VS-Fitness" sporto ir sveikatingumo centro medžiaginės dangos, o ne salės parketo, kaip yra įpratęs A. Davidonis.

„Tikslų pasaulio rekordą sužinojau tik vakar. – atviravo žaidėjas. – Manau, jog įdėjus daugiau pastangų tikrai galima pasiekti ir geresnį rezultatą."

davidonis

 Nuotr. tv3.lt

Žaidėjas turėjo progą įdėti 14 kartų, tačiau pirmuoju jo bandymu kamuolį išspjovė krepšio tinklelis.

„Šią savaitę turėjome pora intensyvių treniruočių – pradžioje daugiau dėmesio skyrėme fiziniam pasiruošimui ir tik tada perėjome prie dėjimų. Džiaugiuosi Aurimo atliktu darbu, treniruotėse jo rezultatai tik gerėjo ir manau, jog įdėjus dar daugiau pastangų, realu pagerinti ir pasaulio rekordą" – teigė Lietuvos rekordininko treneris D. Aukštuolis.

Daugiau informacijos ir video: https://www.tv3.lt/naujiena/946226/skrajojantis-aurimas-uzfiksavo-lietuvos-dejimu-rekorda