Studentai sukūrė didžiausią puodelių mozaiką Lietuvoje

Kūrybingumu pasižymintys Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) studentai ir dėstytojai vaizdingai įrašė savo vardus į Lietuvos istorijos metraščius. Minėdami Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį siekė Lietuvos rekordo.

„Kiekvienais metais su studentais sugalvojame įvairiausių projektų. Šie metai ypatingi visai Lietuvai,
todėl idėjos reikėjo unikalios. Pradžioje nusprendėme, kad sieksime Lietuvos rekordo. O koks rekordas be Lietuvos 100-mečio elementų, tad labai greitai išgryninom, kad tai turėtų būti milžinišk dydžio paveikslas su oficialiu logotipu skirtu valstybės gimtadieniui paminėti“ – teigė vienas iš projekto autorių ir idėjos sumanytojų VTDK meninės veiklos organizatorius Jaroslav Daveiko.

Įspūdinga, dešimties metrų ilgio ir šešių su puse metrų pločio, meninė instaliacija buvo sukurta per 10 valandų iš 12 880 vienkartinių baltų puodelių su skystu spalvotu turiniu viduje. „Didžiausia puodelių mozaika“, kurios atvaizdu tapo iliustracija apibendrinanti šimtmečio šventimą, VTDK dovana Lietuvai!

Daugiau informacijos: https://www.delfi.lt/video/aktualijos/studentai-sukure-didziausia-puodeliu-mozaika-lietuvoje.d?id=77182839

12