Konkursas „Išmanusis miestas III“: VTDK studentų projektas publikos favoritas

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Statybos fakulteto (SF) studentų komanda dalyvavo žurnalo „STRUCTUM“ organizuotame konkurse „Išmanusis miestas III“ ir portalo Delfi skaitytojų nuomone buvo išrinktas kaip geriausias projektas. Trejus metus iš eilės vykstančiame konkurse studentų grupės iš Lietuvos aukštųjų mokyklų, pasirinkusios po vieną iš savivaldybių pateiktų tikslinių teritorijų, rengė projektinius pasiūlymus.

VTDK SF komanda rengė ir visuomenei pristatė projektą „Sporto ir renginių komplekso plėtra Ukmergės mieste“.

Projekto rengėjai: SF antro kurso studentai (SP15D) Edvinas Gladkij, Dmitrijus Glušakovas, Martynas Pauža, Agnė Ablačinskaitė, Dominykas Povilionis, Paulius Grabauskas

Projekto vadovai: lekt. Lina Sakalauskienė, doc.dr. Gintautas Ambrasas, lekt. Anna Glinskienė

Apie projektą

Atsižvelgus į Ukmergės miesto visuomenės užimtumo problematiką, buvo suplanuota pastatyti daugiafunkcinę miesto areną, atliepiančią miesto gyventojų ir svečių poreikius. Arenos patalpos suprojektuotos taip, kad jose galėtų vykti krepšinio, tinklinio, salės futbolo ar rankinio varžybos, taip pat grupiniai užsiėmimai: joga, šokių pamokos, karate ir kt. Antrajame aukšte įrengtos restorano patalpos su panorama į teritorijos landšaftą. Rekreacinėje zonoje įrengtos krepšinio ir tinklinio aikštelės, taip pat suprojektuotos išmaniosios stotelės, kuriose sudarytos galimybės pakrauti išmaniuosius įrenginius, pripūsti dviračio padangas ar pasislėpti nuo saulės. Įspūdingiausias rekreacinės zonos akcentas – estrada, pritaikyta kultūriniams renginiams, susibūrimams. Visos teritorijos perimetre tarp beržų ir pasodintų sakurų vingiuotų pažintinis takas – puiki vieta mėgstantiems pasivaikščioti, bėgioti ar važinėti dviračiu.

VTDK studentų projektas „Sporto ir renginių komplekso plėtra Ukmergės mieste“

Nori prisijungti prie tokių projektų kūrimo? Rinkis studijas SF