VTDK studentai laimėjo studentų verslumo konkursą „PROFADIENIS“

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos (VTDK) Technikos fakulteto (TF) studentų komanda laimėjo studentų verslumo konkursą „Profadienis. Šiame jau ne pirmus metus vykstančiame konkurse 2017 m. spalio 19 d. varžėsi geriausi Lietuvos kolegijų studentai. Renginyje dalyvavo 125 studentai iš 18 Lietuvos kolegijų. Konkurso programą sudarė 5 verslo iššūkiai – užduotys, perteikiančios verslo įmonių logiką bei sektoriaus ypatumus. Užduotis rengė SEB banko, „Western Union“, Lietuvos marketingo asociacijos, „Biok laboratorijos“, „Integrity“  bei „Digital Academy“ ekspertai.

VTDK Statybos fakulteto (SF) komanda (Algimantas Kalėda, Tomas Balsevičius, Martynas Pauža, Lukas Beizaras, Arneta Navickaitė) buvo viena iš geriausiai pasirodžiusių konkurse ir iš kitų išsiskyrė savo loginiais sprendimais ir originaliomis idėjomis.

Sveikiname VTDK komandų vadovę lektorę Vaivą Mickevičienę ir TF komandos studentus Lauryną Lašą, Evaldą Striauką, Mantą Gervelį, Andrių Strazdą bei Mantą Lukauską geriausiai atlikusius ,,Profadienio“ užduotis ir apdovanotus europarlamentaro Petro Auštrevičiaus prizu – kelione į Europos Parlamentą.

1prof

2prof

3prof

4prof

5prof

6prof

7prof

8prof