Parodoje „Studijos 2018“ šimtus dalyvių sutraukęs VTDK stendas

Vasario 8-10 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyko tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „Studijos 2018“. Beveik 300 universitetų, kolegijų iš Lietuvos ir užsienio, profesinio mokymo lyderių, verslo profesionalų, karjeros konsultantų, inovatorių, jaunųjų kūrėjų, neformalių jaunimo organizacijų, tarptautinių organizacijų, mokslo ir kultūros institutų, valstybinių tarnybų institucijų atstovų parodoje „Studijos 2018“ kvietė būti ir kurti Lietuvai!

Didžiausioje Baltijos šalyse aukštajam mokslui skirtoje parodoje tradiciškai dalyvavo ir Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK).

VTDK atstovai parodos lankytojus supažindino su studijų programomis, priėmimo tvarka, karjeros galimybėmis, taip pat kvietė sudalyvauti interaktyviame žaidime „Trepsiukas“. Šis žaidimas, jungtinis studentų ir dėstytojų projektas, paremtas akselerometro principu. Dalyviai galėjo varžytis tarpusavyje trepsėjimo pagalba vesdami virtualius lenktyninius robotus į kuo tolimesnį tašką per tam skirtą laiką.

Kolegijos stendo ir spaudos grafiką parodai sukūrė VTDK Grafinio dizaino studijų programos studentė Viktorija Matakaitė.

Dalijamės akimirkomis, kurios buvo užfiksuotos VTDK stende parodos „Studijos 2018“ metu: