Duomenų bazė Aprašymas Prisijungimas Prieigos terminas
EBSCO Publishing Viso teksto mokslinių straipsnių duomenų bazių paketas. Pateikiamos įvairių pasaulio šalių ekonominės ataskaitos, moksliniai žurnalai, populiaraus turinio viso teksto periodiniai leidiniai, kurių duomenys atnaujinami kasdien. Yra galimybė ieškoti vaizdinės informacijos. Dauguma informacijos pateikiama anglų kalba.
Duomenų baze galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per Nuotolinę prieigą. Prenumeruojama iki 2018 m. gruodžio 31 d.
Taylor & Francis Online Library Viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė.
Duomenų baze galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per Nuotolinę prieigą. Prenumeruojama iki 2018 m. gruodžio 31 d.
Emerald Management eJournals Collection Viso teksto mokslinių žurnalų duomenų bazė verslo, vadybos, marketingo, informacijos ir komunikacijos mokslų ir kitomis temomis.
Duomenų baze galite naudotis iš Kolegijos kompiuterių arba iš namų per Nuotolinę prieigą. Prenumeruojama iki 2018 m. gruodžio mėn.

Prisijungimui prie prenumeruojamų duomenų bazių iš namų naudojama Nuotolinė prieiga bei tie patys duomenys kaip ir jungiantis prie VTDK el. pašto dėžutės (vartotojo vardas  kolegijos suteiktas elektroninio pašto adresas, slaptažodis – elektroninio pašto slaptažodis).

Vartotojui draudžiama:

  • prisijungimo duomenis perduoti ar suteikti prieigą kitiems asmenims;
  • rastą informaciją naudoti komerciniais tikslais;
  • kopijuoti labai didelius informacijos kiekius.