Apklausos „VTDK dėstytojai skaito“ rezultatai (II dalis)

Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės proga VTDK biblioteka organizavo jau tradicija tapusią „VTDK dėstytojai skaito“ el. apklausą apie dėstytojų skaitymo įpročius ir mėgstamiausias knygas. Apklausoje dalyvavo net 21 dėstytojas, pasidalinęs savo mintimis apie skaitymą ir mėgstamiausias knygas. Šiandien dalinamės apibendrintais atsakymais į trečią ir ketvirtą apklausos klausimus.

3. Ar mėgote skaityti vaikystėje? Prisimenate pirmą perskaitytą knygelę?

Beveik vienbalsiai dėstytojai atsakė, kad vaikystėje labai mėgo skaityti. Dažniausiai dėstytojai vaikystėje skaitydavo pasakas ir eilėraščius, kai kurie ir romanus ar detektyvus. Keliems dėstytojams pavyko prisiminti pirmas perskaitytas ar labiausiai atmintin įsirėžusias kyngeles. Šių knygelių viršeliai vaizduojami paveikslėlyje. 

vaikiškos

4. Koks/-ie knygų žanras/-ai labiausiai patinka?

Iš galimų pasirinkti atsakymų variantų dėstytojai dažniausiai rinkosi istorinių romanų, detektyvų, populiariosios psichologijos, istorinių knygų ir mokslo populiarinimo žanrus. 

zanrai1

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU