Nuo kovo mėn. 15 d. knygas naujam semestrui galite pasiimti bibliotekoje

Nuo 2020 m. lapkričio 7 d. iki 2021 m. kovo 31 d. (imtinai) bibliotekos paslaugos teikiamos iš dalies. Nuo kovo 15 d. yra galimybė, laikantis visų saugumo reikalavimų, atvykti į biblioteką pasiimti knygų naujam semestrui.  

lockdownlibrary1

KNYGŲ IŠDAVIMAS

Knygos išduodamos bibliotekos patalpose darbo dienomis iš anksto (vėliausiai prieš dieną) susitarus el. pašto adresu biblioteka@vtdko.lt ar paskambinus telefonais (Antakalnio g. 54 tel. nr. 8 5 234 4111, Olandų g. 16 tel. nr. 8 5 230 2016). 

Tariantis dėl atvykimo iš anksto nurodykite į kurią biblioteką norite atvykti (Antakalnio g. 54 ar Olandų g. 16) bei tikslų laiką, kada atvyksite pasiimti knygų. Pavyzdžiui, „Atvyksiu į Antakalnio g. 54 biblioteką, 13 val.“. Privalote dėvėti apsaugines veido kaukes, dezinfekuoti rankas. 

Profesinio mokymo skyriaus biblioteka dirba pirmadienį-ketvirtadienį 7.45-16.30 val., penktadienį 7.45-15.15 val. Dėl knygų išdavimo susitarti iš anksto el. paštu biblioteka@vtdko.lt.

KNYGŲ GRĄŽINIMAS

Knygų grąžinimas nevykdomas, delspinigiai už laiku negrąžintas knygas karantino laikotarpiu neskaičiuojami. Grąžinti knygas gali tik tie studentai, kurie stabdo arba nutraukia studijas, bei tie, kurie atvyks pasiimti knygų naujam semestrui.

KOPIJAVIMAS/SPAUSDINIMAS

Paslauga nevykdoma.

NUOTOLINĖS KONSULTACIJOS

Visos kitos paslaugos, konsultacijos teikiamos el. paštu ir telefonu.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU