Nuotoliniai EBSCO duomenų bazės seminarai gegužės mėn.

Kviečiame registruotis į gegužės mėnesį vyksiančius nuotolinius EBSCO duomenų bazės seminarus anglų kalba ZOOM platformoje.

ebsco1

2021 m. gegužės 21 d., 11:30 val. (45 min.)

Visos paieškos išplėtimo, sutraukimo, filtrų galimybės EBSCOhost platformoje (registracija)

Visos paieškos išplėtimo, sutraukimo, filtrų galimybės, esančios EBSCOhost platformoje leidžia paiešką padaryti kuo tikslingesne. Seminaro metu sužinosite visas parinktis, leidžiančas geriau valdyti savo paiešką. 

ebsco2

2021 m. gegužės 27 d., 11:30 val. (60 min.)

EBSCOhost duomenų bazės prieinamos Lietuvai ir Latvijai pagal nacionalinę licenciją (registracija)

Seminaro metu bus apžvelgtos EBSCO duomenų bazės, prieinamos institucijoms pagal nacionalinę licenciją Lietuvoje ir Latvijoje. Prenumeratoriai taip pat turi prieigą prie EBSCO Open Dissertations™ - tarptautinės diplomų ir disertacijų duomenų bazės ir daugybės kitų išsamių mokslinių duomenų bazių. Į paketą įtrauktos ir Academic Search ™ Complete bei Business Source® Complete duomenų bazės, kurios yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje.

ebsco3

2021 m. gegužės 28 d., 11:00 val. (60 min.)

Pažintis su pilnatekste duomenų baze EconLit (registracija)

Seminaras skirtas EconLit pilnatekstei duomenų bazei, kuri suteikia prieigą prie šimtų ekonomikos srities viso teksto žurnalų, taip pat ir prie Amerikos ekonomikos asociacijos leidžiamų leidinių. Be išsamaus susipažinimo su duomenų baze, seminaro metu dalyviai turės galimybę pamatyti daugybę teminių paieškų, susijusių su dabartinėmis tendencijomis ir problemomis. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU