Nuotoliniai EBSCO duomenų bazės seminarai kovo mėn.

Kviečiame registruotis į kovo mėnesį vyksiančius nuotolinius EBSCO duomenų bazės seminarus anglų kalba.

ebsco1

2021 m. kovo 4 d., 14:00 val. (30 min.)

Mikro sesija: paieškos metodų pritaikymas EBSCOhost platformoje (registracija)

Seminaro metu bus demonstruojami įvairūs paieškos būdai, naudojant keturis paieškos metodus. Taip pat bus rodoma, kaip derinti paieškos metodą su plėtiniais, pavyzdžiui, Apply related words ir limitais, pavyzdžiui, Full text ar Publication type.

ebsco2

2021 m. kovo 10 d., 11:30 val. (60 min.)

EBSCOhost duomenų bazės prieinamos Lietuvai ir Latvijai pagal nacionalinę licenciją (registracija)

Seminaro metu bus apžvelgtos EBSCO duomenų bazės, prieinamos institucijoms pagal nacionalinę licenciją Lietuvoje ir Latvijoje. Prenumeratoriai taip pat turi prieigą prie EBSCO Open Dissertations™ - tarptautinės diplomų ir disertacijų duomenų bazės ir daugybės kitų išsamių mokslinių duomenų bazių. Į paketą įtrauktos ir Academic Search ™ Complete bei Business Source® Complete duomenų bazės, kurios yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje.

ebsco3

2021 m. kovo 24 d., 11:30 val. (60 min.)

Central and Eastern European Academic Source pristatymas (registracija)

Central & Eastern European Academic Source (CEEAS) – atnaujinta daugiadalykė ir daugiakalbė duomenų bazė, kuri siūlo daugiau nei 1940 pavadinimų šaltinių, ji apima įvairias temas, įskaitant verslą, ekonomiką, istoriją, STEM ir teisę. Šios sesijos metu bus apžvelgtas duomenų bazės turinys ir atliekami praktiniai paieškos pavyzdžiai, parodantys šios naujos duomenų bazės galimybes ir unikalumą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU