Nuotoliniai EBSCO duomenų bazės seminarai liepos mėn.

Kviečiame registruotis į liepos mėnesį vyksiančius nuotolinius EBSCO duomenų bazės seminarus anglų kalba.

ebsco1

2021 m. liepos 6 d., 12:00 val. (60 min.)

EBSCOhost įrankis, kuris padarys paeišką dar efektyvesne (registracija)

EBSCOhost platforma nėra tik vieta, kur galima surasti mokslinę literatūrą, tačiau ir dirbti su pilno teksto informacija ir bibliografija. Seminaro metu bus pademonstruotos tokios funkcijos kaip straipsnių išsaugojimas asmeniniame aplanke ir dalinimasis paieškos rezultatais su kitais, paieškos istorijos panaudojimas, bibliografinių duomenų eskportavimas į tokias programas kaip „Zotero“,  „Mendeley“, straipsnių išsaugojimas į „Google Drive“ paskyrą.

ebsco2

2021 m. liepos 7 d., 11:30 val. (60 min.)

EBSCOhost duomenų bazės prieinamos Lietuvai ir Latvijai pagal nacionalinę licenciją (registracija)

Seminaro metu bus apžvelgtos EBSCO duomenų bazės, prieinamos institucijoms pagal nacionalinę licenciją Lietuvoje ir Latvijoje. Prenumeratoriai taip pat turi prieigą prie EBSCO Open Dissertations™ - tarptautinės diplomų ir disertacijų duomenų bazės ir daugybės kitų išsamių mokslinių duomenų bazių. Į paketą įtrauktos ir Academic Search ™ Complete bei Business Source® Complete duomenų bazės, kurios yra tarp dažniausiai naudojamų mokslo šaltinių pasaulyje. 

ebsco3

2021 m. liepos 8 d., 13:30 val. (45 min.)

Išplėstinė paieška EBSCOhost platformoje (registracija)

Seminaro metu bus rodoma kaip atlikti išplėstinę paiešką, naudojant galimas EBSCOhost platformos funkcijas kartu su specialiais ženklais tokiais kaip *, “…”, (…), #, ?

ebsco1

2021 m. liepos 14 d., 14:00 val. (50 min.)

Metodai ir priemonės rašant pasaulinio lygio rašto darbą (registracija)

Seminaro metu bus parodytos visos EBSCOhost platformos galimybės ir funkcijos, kurios gali būti naudingos, rašant mokslinį darbą. Taip pat bus aptariama, kaip kuriamos mokslinės publikacijos, kodėl verta publikuotis recenzuojamuose šaltiniuose ir kaip pasirengti tyrimams.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU