Integruotos plėtros strategija

Mokslo ir studijų įstatymo pasikeitimai, konkurencinio finansavimo įvedimas, nepalanki demografinė situacija, didėjanti konkurencija dėl studentų su šalies ir užsienio aukštosiomis mokyklomis, išaugę reikalavimai studijų kokybei – pagrindiniai iššūkiai, su kuriais Kolegija susiduria šiandien. Reaguodami į šiuos pokyčius įgyvendiname įvairias iniciatyvas, orientuotas į teikiamų paslaugų kokybės gerinimą ir valdymo modernizavimą.

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos integruota plėtros strategija 2011–2021 metams yra šių iniciatyvų įgyvendinimo rezultatas.

Strategijoje pristatoma atnaujinta Kolegijos misija, vizija ir vertybės, taip pat prioritetinės veiklos, joms įgyvendinti išsikelti tikslai, uždaviniai ir numatytos priemonės.

Į strategijos rengimą buvo įtraukta visa Kolegijos bendruomenė, kuri prisidėjo vertinant Kolegijos stiprybes, silpnybes, identifikuojant kylančias grėsmes ir formuojant siūlymus tolimesnei veiklai. Aktyviai dalyvavo studentai, kurie tikslinėse grupėse diskutavo dėl Kolegijos įvaizdžio, taip pat konkurencingumo didinimo galimybių, atsakė į klausimus, kodėl pasirinko studijas būtent Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

Didelį indėlį strategijai davė užsienio ekspertas Prof. Dr. Johan Jacob Vossensteyn – Olandijos Twente universiteto Aukštojo mokslo politikos studijų centro (angl. Center for Higher Education Policy Studies, CHEPS) direktorius. Jis ne tik pristatė užsienio šalių patirtį, bet ir metodiškai vadovavo strategijos rengimui, peržiūrėjo ir teikė pasiūlymus galutiniams rezultatams.

Ši strategija skirta visoms suinteresuotoms šalims – Kolegijos bendruomenei, socialiniams partneriams, valdžios institucijoms. Strategijoje išreiškiame siekį kurti didžiausią pridėtinę vertę studentams, viešojo ir privataus sektoriaus socialiniams partneriams bei plačiajai visuomenei.

Vadovaudamiesi šia strategija vykdysime savo veiklą, kryptingai siekdami Kolegijos vizijos įgyvendinimo.

Integruotos plėtros strategija 2011–2021 metams (PDF, 867 KB).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU