Jungtinis programos „Erasmus+“ BIP projektas Statybos fakultete

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Kovo 25–balandžio 12 dienomis Statybos fakultete vyko jungtinis programos „Erasmus+“ BIP (Blended intensive programme) projektas, kuriame dalyvavo studentai ir dėstytojai iš Lietuvos, Estijos, Vokietijos ir Ispanijos.

BIP projekte dalyvaujantys studentai projektavo poilsio centrą Nemenčinėje ir ieškojo tvarių būdų sukurti Europos ekologinio tinklo „Natura 2000“ reikalavimus atitinkančius pastatus. „Natura 2000“ – tai visų laikų ambicingiausia ir didžiausio masto iniciatyva, skirta išsaugoti Europos gamtos paveldą.

Dirbdami projekte studentai gilinosi ne tik į sukauptą tarptautinę patirtį įveikiant „Natura 2000“ kylančius iššūkius, tačiau ir mokėsi dirbti komandoje, suprasti vieni kitus, įtikinti, dalytis žiniomis. Greta savarankiško darbo grupėse, studentams buvo organizuota įvairių konsultacijų bei mokymų apie klimato kaitą, dizaino mąstyseną ir jos taikymą ieškant problemų sprendimų, idėjų pristatymo techniką ir t.t.

Projekto dalyviai taip pat galėjo pasidžiaugti ir turininga kultūrine programa: jie susipažino su Vilniaus senamiesčiu, lankė įvairius muziejus ir pan.

 

Dėkojame Statybos inžinerijos katedros dėstytojams už aktyvų bendradarbiavimą ir dalijamės projekto akimirkomis!