„Junior–Talents“ įmonės direktoriaus ir Čenstakavos technologijos universiteto profesoriaus pristatymai Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentams ir dėstytojams

#suVIKOpavyko

2023 m. kovo 23 d. tarptautinės savaitės metu įmonės „Junior–Talents“ (Vokietijos Federacinė Respublika) generalinis direktorius Jens-Stefan Muller Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos studentams ir dėstytojams pristatė praktikų pagal „Erasmus+“ programą atlikimo Vokietijoje ir Austrijoje galimybes. „Junior–Talents“ glaudžiai bendradarbiauja su įvairių profesinių krypčių (automobilių techninio eksploatavimo, automobilių elektronikos sistemų, atsinaujinančios energetikos, transporto logistikos, interjero ir grafinio dizaino) įmonėmis Vokietijoje ir Austrijoje. Įmonė skirtų 700 EUR stipendiją, sumokėtų kelionės, apgyvendinimo išlaidas. Per paskutinius dvejus studijų metus „Junior–Talents“ suorganizavo daugiau nei dvidešimt Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Automobilių techninio eksploatavimo, Automobilių elektronikos sistemų ir Informacinių sistemų inžinerijos studijų programų studentų kelionių į Vokietijos Federacinę Respubliką, Austriją. Statybos fakulteto dekanas dr. D. Navikas pasidalijo bendradarbiavimo su „Junior–Talents“ patirtimi. Čenstakavos technologijos universiteto profesorius Stanislaw Szwaja pristatė kolegijos bendruomenei universiteto studijų programas, aptarė galimybes dalyvauti „Erasmus+“ studentų ir dėstytojų mainų programoje.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.