„Kan-Therm“ įmonės atstovės vizitas kolegijos Inžinerinių sistemų laboratorijoje

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2024 m. kovo 25 d. kolegijos Inžinerinių sistemų laboratorijoje lankėsi „Kan-Therm“ įmonės techninių sprendimų konsultantė Jurgita Gailiūnaitė-Vaitiekūnienė.

Kolegija įmonės atstovei pristatė Inžinerinių sistemų laboratorijos įrangą, o viešnia iš „Kan-Therm“ vedė seminarą-mokymus Statinių inžinerinių sistemų studijų programos II kurso nuolatinių studijų studentams ir pristatė įmonės programinę įrangą, skirtą inžinerinėms sistemoms projektuoti. Šiame seminare įgytas žinias studentai pritaikys atlikdami Statinių projektavimo praktiką.

„Kan-Therm“ įmonės techninių sprendimų konsultantės vizitą organizavo Statybos inžinerijos katedros lektorė Rūta Bilinskienė.

Gražų ir naudingą kolegijos bei socialinių partnerių bendradarbiavimą puikiai iliustruoja „Kan-Therm“ įmonės atstovės, techninių sprendimų konsultantės, Jurgitos Gailiūnaitės-Vaitiekūnienės atsiliepimas:

„Susitikimas su dėstytoja Rūta Bilinskiene ir Statybos inžinerinių sistemų studijų programos studentais mums buvo unikali patirtis. Kaip KAN atstovai buvome pakviesti būsimiems inžinieriams pristatyti savo darbus, produktus ir projektavimo bei skaičiavimo technologijas.

Mums buvo malonu bendrauti su gabiais studentais, o jų susidomėjimas mūsų įmone buvo akivaizdus. Seminarai ir mokymai tapo platforma, kurioje jaunimas aktyviai studijavo KAN gaminius, analizavo techninę informaciją ir ieškojo efektyvesnių inžinerinių sprendimų pasirinktiems projektams. Studentai lengvai įvaldė visas skaičiavimo programas.

Mokymuose studentai pasinėrė į realius statybos projektus, sprendė problemas, kaip projektuojant ir įgyvendinant projektus įveikti kylančius iššūkius. Stengėmės pabrėžti tikslių skaičiavimų svarbą, 3D projektavimo įrankių naudojimą ir supažindinti studentus su šiuolaikiniais sprendimais.

Studentai galėjo dirbti su šilumos nuostolių skaičiavimo programa KAN HL, taikydami jos 3D modelį programoje KAN SET projektuoti inžinerines sistemas.

KAN SET – tai visapusiška pagalbinė projektavimo priemonė, kuri viename projekte sujungia šalto ir karšto vandens tiekimo sistemų su cirkuliacija, taip pat centrinio šildymo ir vėsinimo sistemų skaičiavimus. Be to, KAN SET praturtintas šiltųjų grindų modulio funkcijomis, jis nuolat tobulinamas ir atnaujinamas.

Studentams taip pat parodėme, kaip dirbti su Revit papildiniu. KAN SET turi galimybę eksportuoti suprojektuotą inžinerinę sistemą į Revit modulį su visais hidraulinių skaičiavimų techniniais parametrais. Visa tai leidžia patobulinti sistemos projektą ir sutrumpinti projekto vykdymo laiką.

Iš šių susitikimų su jaunaisiais profesionalais gavome papildomą energijos pliūpsnį, kuris skatina mus nuolat tobulėti. Tikime, kad investicijos į studentų ir specialistų išsilavinimą yra investicijos į ateitį, todėl didžiuojamės galėdami palaikyti ryšius su dėstytojais, suteikdami studentams reikalingų žinių ir praktinės patirties.

Mūsų produktus ir programas kuria patyrę specialistai, pasirengę padėti studentams įgyvendinti net sudėtingiausius projektus. Jei turite klausimų, kreipkitės į mus el. paštu www.kan-therm.com.“