Karinos Piečaitytės darbų paroda

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Kviečiame apsilankyti bibliotekoje (Olandų g. 16) eksponuojamoje Karinos Piečaitytės parodoje „Pragaras. Skaistykla. Rojus.” pagal Dantės poemą „Dieviškoji komedija“.

Karina Piečaitytė – jauna menininkė, kuri 2015 m. baigė Kauno dailės gimnaziją, o 2018 m. baigė grafinio dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje.

Darbų ciklo tema atlikta pagal Aligjerijo Dantės poemą „Dieviškoji komedija“, kuri laikoma italų literatūros šedevru ir vienu svarbiausių viduramžių Europos grožinės literatūros kūrinių. Šioje parodoje eksponuojamas darbų ciklas buvo atliktas derinant piešimo bei grafikos technikas, kurios buvo perkeltos ant popieriaus sausos adatos metodu, išraižant iliustraciją ir vėliau ją atspaudžiant grafinio preso pagalba.

        Pasak menininkės kūryba jai padeda išreikšti kasdienybę, įamžinti svarbius įvykius ir mintis. Taip pat, jos darbai pasitarnauja, kaip mediumas tarp Karinos idėjų ir parodos lankytojo. Autorė viliasi, kad jos darbai įkvėps kiekvieną susimąstyti, pagauti įkvėpimą ir pamatyti pasaulį kitomis spalvomis.

Paroda bus eksponuojama 2022 m. sausio 25 d. – vasario 28 d.