Kolegijos lektorių susitikimas su Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos moksleiviais

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2024 m. kovo 8 d. Kolegijos Verslo ir viešosios vadybos katedros lektoriai Jurgita Ginavičienė ir Aurelijus Vaškys dalyvavo susitikime su Šalčininkų r. Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos moksleiviais ir mokytojais.

Renginio dalyviai buvo supažindinti su studijų galimybėmis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, siūlomomis studijų programomis, priėmimo studijuoti Kolegijoje tvarka.

Susitikime taip dalyvavo Kalesninkų Liudviko Narbuto gimnazijos absolventė, dabartinė VTDK studentė Olga Kondratčik, kuri su moksleiviais pasidalijo asmenine studijų patirtimi. Studentė, šiuo metu dirbanti transporto įmonėje, moksleiviams pristatė įsidarbinimo perspektyvas bei galimybes derinti studijas ir darbinę veiklą.

Gimnazistams taip pat buvo pristatyti Kolegijos fakultetai bei infrastruktūra: bendrabučiai, sporto ir kino salės, auditorijos, laboratorijos ir studijuojant naudojama įranga. Labiausiai susitikimo dalyvius sudomino informacija apie Kolegijoje vykdomus tarptautinius projektus, galimybes studijuoti ar atlikti stažuotę užsienio valstybėse, platų Kolegijos socialinių parnerių tinklą ir įsidarbinimo galimybes.

Moksleiviai pasitikrino žinias aktyviai dalyvaudami protmūšyje, o jo laimėtojai buvo apdovanoti prizais.

Renginio pabaigoje lektoriai išsamiai atsakė į gimnazistams aktualius klausimus.

Atsisveikindami gimnazistai tarė ,,iki“, tad tikimės juos pamatyti studijuojančius VTDK!