Kolegijos Statybos fakultete lankėsi Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos gimnazistai

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Kolegijos Statybos fakultete lankėsi Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos  gimnazistai

2023 m. lapkričio 29 d. Kolegijos Statybos fakultete šurmuliavo gausus būrys moksleivių – fakultete lankėsi Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos III ir IV klasių gimnazistai.

Moksleiviai supažindinti su Kolegija, jos struktūra, vykdomomis studijų programomis, jiems sudaryta galimybė lankytis Statybos fakulteto Medžiagotyros ir standartizacijos bei Geodezijos laboratorijose ir mokymo patalpose.

Vizito metu moksleiviams organizuotos kūrybinės dirbtuvės „Pasimatuok profesiją“, kurių metu moksleiviai galėjo stebėti atliekamus bandymus ir patyrinėti medžiagas mikroskopu, atlikti praktinių užduočių ir atsakyti į pateiktus klausimus. Geodezijos laboratorijoje gimnazistams pristatytos dronų valdymo technologijos ir jų pritaikymo inžinerijoje galimybės, moksleiviai pabandė patys valdyti droną ir vertinti gautus vaizdus bei rezultatus.

Patirtimi ir žiniomis su moksleiviais dalijosi Statybos inžinerijos katedros vedėja doc. dr. Marija Vaičienė, lektorė Natalija Augūnienė.

Susitikimą su Vilniaus r. Lavoriškių gimnazijos  moksleiviais organizavo lektorius Egidijus Valma ir Statybos fakulteto prodekanė Airida Tylienė.