Kviečiame Kolegijos dėstytojus ir studentus dalyvauti bibliotekos organizuojamose konsultacijose gyvai arba nuotoliniu būdu per Microsoft Teams:

„Kaip prisijungti ir atlikti paiešką bibliotekos el. ištekliuose?“ (tik dėstytojams)

Konsultacija skirta tik dėstytojams. Jos metu bus pristatyti visi bibliotekos prenumeruojami el. ištekliai. Konsultacijos dalyviai po konsultacijos mokės prisijungti prie el. išteklių nuotoliniu būdu, atlikti paiešką, panaudoti rezultatus, rasti citavimo nuorodas ir kitas svarbiausias funkcijas. 

„Viskas, ką reikia žinoti PIRMAKURSIUI“

Konsultacija skirta pirmo kursos studentams, nedalyvavusiems įvadiniame susitikime, kurio metu buvo pristatomos bibliotekos paslaugos ir informacijos paieškos galimybės.

„Kaip užregistruoti publikaciją eLABa sistemoje“ (tik dėstytojams)

Konsultacijos metu bus demonstruojama, kaip prisijungti ir įkelti savo publikaciją į eLABa sistemą, kaip formuoti ataskaitas. Konsultacijos metu su bibliotekos darbuotojos pagalba bus galima viską padaryti praktiškai, t.y. įsikelti publikaciją ir/ar suformuoti ataskaitą.

„Bibliografinių nuorodų tvarkymo programa Zotero“

Konsultacijos metu bus pristatytas įrankis Zotero, padėsiantis daug paprasčiau išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, cituoti bei sudaryti literatūros sąrašą. Į konsultaciją galima atsinešti savo kompiuterį.

„Kaip ir kur rasti informaciją rašto darbui?“

Konsultacija skirta mokslinių šaltinių paieškai rašto darbams. Konsultacijos metu bus pristatyti Kolegijos bibliotekos ir kiti informacijos ištekliai (duomenų bazės, virtualioji biblioteka, elektroninės knygos), paieška juose ir prisijungimo galimybės.

Negalintiems atvykti pagal pateikiamą konsultacijų grafiką, siūlome užsisakyti individualią konsultaciją, nurodant jums tinkamą laiką ir mokymų pavadinimą el. paštu biblioteka@vtdko.lt.

Duomenų valdytojas – Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (toliau – Kolegija), buveinės adresas – Antakalnio g. 54, 10303 Vilnius, juridinio asmens kodas – 111967673, direktorius – dr. Rolandas Vitkūnas. Kolegijos duomenų apsaugos pareigūno kontaktai – el. paštas dap@vtdko.lt, adresas Antakalnio g. 54, 10303 Vilnius. Registracijos metu Jūsų pateikti duomenys bus tvarkomi konferencijų ir kitų renginių organizavimo tikslu. Jūsų pateikti duomenys bus saugomi iki konsultacijų įvykdymo, o po to, ištrinami. Tuo atveju, jeigu konsultacija bus atšaukta, duomenys bus ištrinami tą dieną, kada buvo planuota konsultacija. Trečiosioms valstybėms ar tarptautinėms organizacijoms Jūsų pateikti asmens duomenys nebus perduodami. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą Kolegijoje pateikiama nuorodoje https://vtdko.lt/index.php/privatumo-politika

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU