Kūrybinės dirbtuvės „Pabūk dienos transporto vadybininku" bei „Įdomioji matematika logistikoje“ moksleiviams

#suVIKOpavyko

Kūrybinės dirbtuvės „Pabūk dienos transporto vadybininku” bei  „Įdomioji matematika logistikoje“ moksleiviams

2023 m. lapkričio 17 d. Statybos fakultete lankėsi Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazijos 7 klasės moksleiviai. Jiems organizuotos kūrybinės dirbtuvės „Pabūk dienos transporto vadybininku” ir „Įdomioji matematika logistikoje“.

Pirmųjų kūrybinių dirbtuvių metu moksleiviai turėjo galimybę susipažinti su transporto vadybininko specialybe bei šiame darbe naudojamomis priemonėmis. Ištraukę burtus moksleiviai buvo suskirstyti į 4 komandas. Kiekviena komanda gavo konkretų maršrutą ir taikydama maršrutų sudarymo programas turėjo atlikti visą organizacinį transporto vadybininko darbą. Organizuodami konkrečius maršrutus komandų dalyviai turėjo spręsti iškilusias problemas ir siūlyti sprendimo būdus.

Vėliau moksleiviai dalyvavo kūrybinėse dirbtuvėse „Įdomioji matematika logistikoje“, kur skaičiavo maršruto rodiklius, reikalingus kroviniui ir keleiviui pervežti. Gavę rezultatą kūrybinių dirbtuvių dalyviai pasirinko optimalų variantą.

Mokiniai buvo susidomėję ir aktyviai diskutavo apie galimybę pasirinkti transporto vadybininko specialybę, apie darbo užmokestį bei karjeros galimybes.

Kūrybines dirbtuves organizavo Verslo ir viešosios vadybos katedros lektorė Indrė Sprogytė-Bredelienė.