Kūrybinis studenčių mural projektas DALI akademijoje

#suVIKOpavyko

VTDK Dizaino Fakulteto Dizaino Katedros studentės Evelina Gedrimaitė, Ugnė Zajulytė ir Viktorija Narkevičiūtė (DD22D-1 gr.) 2024 m. birželio mėn. kūrybiškai apipavidalino DALI akademijos sienas. Projektas buvo itin įtraukiantis ir žavus, studentės pasirinko iliustraciją su siurrealistiniais motyvais – pelėdžiukai ir žuvytės kosmose. Tokia tema atitiko DALI akademijos dvasią ir studijos aplinką.

Iš viso buvo išpieštos penkios sienos, kurių bendras plotas siekė apie 70 kvadratinių metrų. Kiekvienoje sienoje perteiktas unikalus siužetas, visas jas jungia siurrealizmo stilistika.

DALI akademijos direktorė Aneta Jaurienė dėkoja už šį tapybos darbą. Pasak jos, šios jaunos menininkės sukūrė neįkainojamą aplinką.

Pačios menininkės dalinosi savo patirtimi, teigdamos: „Šis projektas buvo puiki galimybė pritaikyti mūsų kūrybinius įgūdžius ir suteikti DALI akademijos erdvėms unikalumo ir džiaugsmo. Dirbome komandoje, mokėmės planuoti darbus ir derinti laiką. Esame labai patenkintos rezultatu ir didžiuojuomės komandos pasiekimais. Šis projektas parodė, kaip svarbu bendradarbiauti, dalintis idėjomis ir kurti kažką unikalaus, kas džiugina ir įkvepia kitus.“ir

Emilijos Jaksibogaitės fotografijos