Mokomasis seminaras UAB „Tikkurila“ akademijoje

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2023 m. gegužės 5 d. Statybos ir Statinių inžinerinių sistemų studijų programų I kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo mokomajame seminare apie sienų ir lubų dažymą UAB ,,Tikkurila“ akademijoje, įsikūrusioje Sietyno g. 8, Vilniuje. Seminarą sudarė teorinė ir praktinė dalys.

UAB ,,Tikkurila“ akademijos vadovas Rokas Vičkus studentus supažindino su svarbiausiais sienų ir lubų dažų pasirinkimo kriterijais (blizgumo laipsnis, atsparumas valymui, patvarumas, ekologiškumas ir pan.), sienų ir lubų paviršių paruošimo, gruntavimo, dažymo taisyklėmis bei dažymo įrankių pasirinkimo rekomendacijomis.

Mokymo seminaro praktinės dalies metu studentams buvo pademonstruoti švediški aukštos kokybės „Anza“ dažymo įrankiai (įvairių rūšių teptukai, voleliai, glaistyklės, vonelės ir kt.), aptarti jų privalumai ir plačios panaudojimo galimybės. Studentai ne tik stebėjo, bet ir patys išbandė, kaip turi būti tinkamai dažomos sienos.

Mokymo seminaro metu teisingai į klausimus atsakę studentai buvo apdovanoti prizais – „Anza“ įrankiais.

Išvyką į UAB ,,Tikkurila“ akademijos mokomąjį seminarą organizavo Statybos inžinerijos katedros vedėja dr. Marija Vaičienė.

Nuotrauka M. Vaičienės