Naujieji VTDK studijų ir mokslo metai atidaryti!

#suVIKOpavyko

Į naujųjų studijų ir mokslo metų pradžios šventę centriniame Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos rūmų kiemelyje Didžiojoje aktų salėje susirinko naujieji studentai bei mokiniai, garbūs svečiai, kolegijos dėstytojai ir administracijos darbuotojai.

Šventė startavo instrumentinės muzikos grupės SUBTILUS pasirodymu. Šventės vedėjas pasveikino visus susirinkusiuosius ir pasidžiaugė, kad juos šiandien su nauja pradžia atvyko pasveikinti garbūs svečiai. Naujiems bendruomenės nariams sėkmingų studijų ir mokslų linkėjo VTDK direktorius dr. Rolandas Vitkūnas.

Po direktoriaus sveikinimo visi susirinkusieji išgirdo tradicinį studentų himną Gaudeamus, kuris oficialiai skelbė naujųjų studijų ir mokslo metų atidarymą.

Taip pat šventėje dalyvavo ir nuoširdžius sveikinimo žodžius dalijo VTDK tarybos pirmininkas, UAB „PERI“ generalinis direktorius Virginijus Ramanauskas, Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas Dalius Gedvilas, UAB „TOKS“ vadovas Arūnas Indrašius, AB „Lietuvos geležinkeliai“ Žmonių ir kultūros direktorė Irena Balkūnė. Studentus taip pat pasveikino VTDK Studentų atstovybės atstovas Domantas Milašius.

Šventės dalyviai liko maloniai nustebinti, nes iškart po sveikinimo kalbų, scenoje vėl pasirodė ir du kūrinius atliko instrumentinė muzikos grupė SUBTILUS. Su šventiška ir pakilia nuotaika studentai ir mokiniai skubėjo į auditorijas, kur jų laukė susitikimai su fakultetų administracijos atstovais ir dėstytojais.

Gerų visiems studijų ir mokslo metų!

Nuotraukų autorius Jurij Rozovskij.