Pirmąkart Dizaino savaitėje – jungtinė Lietuvos ir Lenkijos dizaino paroda

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Birželio 5 d. įvairiuose Lietuvos miestuose prasidėjo tradicinė Dizaino savaitė. Šįkart neliko nuošalyje ir mūsų kolegija: kartu su Balstogės technikos universitetu buvo surengta bendroji dizaino objektų ir projektų ekspozicija Antakalnio rūmų Aktų salės hole.

Parodoje, pavadintoje „Žmogaus suvokimo erdvė“, dėstytojai iš Lenkijos BTU Architektūros fakulteto Dailės instituto atskleidžia interjero elementų virsmą žmogaus suvokimo ir patirčių dėka, sieja savo kūrybines idėjas su „interjero esmės“ sąvoka, įgaunančia dekoratyvinių šviestuvų, baldų, keramikos dirbinių pavidalą.

Savo ruožtu, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Dizaino fakulteto studentai savo kursiniuose ir diplominiuose darbuose nagrinėja idėjinius gyvenamųjų erdvių formavimo ir jų subjektyviojo suvokimo aspektus. Ekspoziciją papildo grafinio dizaino projektai, formuojantys bendrųjų erdvių emocinį foną bei fotografų darbai, atveriantys neišnaudotas tradicinių technologijų galimybes.

Paroda veiks iki birželio 12 dienos. Ši paroda parodė platesnio Kolegijos bendrųjų erdvių pritaikymo kultūros renginiams galimybę.

J. Rozovskio fotografijos