Apie skyrių

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Apie profesinio mokymo skyrių

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija (VTDK) – didžiausia inžinerijos mokslų krypčių kolegija Lietuvoje, rengianti specialistus transporto, energetikos, statybos, elektros ir elektronikos, mechanikos inžinerijos sektoriams. Partnerystę su verslu puoselėjančioje aukštojoje mokykloje nuo 2020 m. rugsėjo 1 d. pradėjo veikti Profesinio mokymo skyrius (buvusi Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla (VGTVPM).

Šiuo metu kolegijoje vykdomos 15 profesinio bakalauro studijų programų, kurias galima studijuoti nuolatine ir ištęstine studijų forma, bei 13 profesinio mokymo programų, kurių trukmė priklauso nuo įgyto išsilavinimo.

VTDK vardas žinomas versle ir visuomenėje dėl parengtų kompetentingų ir rinkoje greitai prisitaikančių specialistų. Glaudaus ir ilgamečio aukštosios mokyklos bendradarbiavimo su didžiausia Lietuvoje susisiekimo bendrove AB „Lietuvos geležinkeliai“ rezultatas – net 17% įmonėje dirbančių darbuotojų sudaro būtent VTDK absolventai.

Kasdien dirbdami su moderniausia įranga ir pažindami naujausias technologijas VTDK Profesinio skyriaus moksleiviai įgis profesiją, kuri suteiks galimybę sėkmingai įsilieti į darbo rinką arba tiesiausiu keliu tapti VTDK studentu ir siekti aukštojo mokslo diplomo.

Profesinio mokymo skyriaus naujienos

Tik metai mokslo ir pirmas 1200 eurų atlyginimas į rankas

Vis dažniau kalbama, kad norint dirbti mėgstamą darbą ir gerai uždirbti nebūtina baigti kelių aukštųjų mokyklų – verčiau įsivertinti galimybes, norus ir atrasti savo karjeros kelią. Profesinis mokymas – vienas geriausių pasirinkimų žinantiems, kokią profesiją nori rinktis, ar siekiantiems kuo greičiau įsitvirtinti darbo rinkoje. Profesinio mokymo galimybę siūlo ir aukštosios mokyklos – kolegijos. Vienoje jų, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, siūloma daugiau kaip 10 profesinio mokymo programų, tarp kurių ir traukinio mašinisto profesija.

Skaityti daugiau