Visiems VTDK Profesinio mokymo skyriaus mokiniams (ne vilniečiams), pageidavusiems bendrabučio, bus skirta gyvenamoji vieta kolegijos bendrabutyje Statybininkų g. 3, Vilniuje*.

Vienos gyvenamosios vietos kaina Profesinio mokymo skyriaus mokiniams - 50,00 eur per mėnesį.

Mokiniai bus apgyvendinami šia tvarka:

  • į asmeninį telefoną mokinys gauna patvirtinimą apie gyvenamosios vietos bendrabutyje skyrimą;
  • mokinys sumoka mokestį už bendrabutį (rekvizitai apačioje**);
  • mokiniai bus apgyvendinami nuo 2021 m. rugpjūčio 31 d. iki 2021 m. rugsėjo 3 d. (nuo 8.00 val. iki 16.00 val.). Jei negalite atvykti nurodytomis dienomis, apie numatytą atvykimo datą iš anksto praneškite bendrabučio administratoriui***.

GYVENANČIŲJŲ BENDRABUTYJE DĖMESIUI

Kolegijos bendrabučiuose gali gyventi tik asmenys, atitinkantys Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. rugpjūčio 11 d. Nr. 651 nutarime „Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. vasario 26 d. nutarimo Nr. 152 „Dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos paskelbimo“ pakeitimo“ nurodytus Galimybių pasui gauti reikalingus kriterijus.
Bendrabučio gyventojai privalo su savimi turėti galiojantį Galimybių pasą/ES skaitmeninį COVID pažymėjimą ir tapatybę patvirtinantį dokumentą.
Visose bendrabučio bendrojo naudojimo patalpose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei.


*Profesinio mokymo skyriaus mokinys, atvykęs apsigyventi bendrabutyje, bendrabučio administratorei turės pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą ir kvitą/pavedimo kopiją telefone apie sumokėtą mokestį už du mėnesius (70,00 eur).
Pirmąjį kartą mokiniai nuomos mokestį įsipareigoja sumokėti iki apgyvendinimo pradžios už einamąjį mėnesį ir avansu už paskutinį nuomos mėnesį. Kitais mėnesiais mokiniai nuomos mokestį privalo sumokėti avansu iki einamojo mėnesio 3 d.

**Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija, įmonės kodas 111967673.
 Įmokos kodas už bendrabutį (mokiniams) 102641.
 Mokėtojo kodas - mokinio asmens kodas.
 Atsiskaitomosios sąskaitos Nr. LT877300010074142865.
 AB bankas Swedbank, kodas 73000.

***Kontaktai detalesnei informacijai:

Bendrabučių apgyvendinimo paslaugų koordinatorė Rūta Buivydienė
Telefonai: 8 614 69 713, (8 5) 234 2179, el. paštas r.buivydiene@vtdko.lt

Statybininkų g. 3 bendrabučio administratorė Liudmila Vilkauskienė
Telefonas 8 652 78 449

  Nuotrauka

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU