Kitokia Rugsėjo 1-oji: direktorė sveikino kolegijos Profesinio mokymo skyriaus moksleivius

Šiųmetė Mokslo ir žinių diena Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje (VTDK) kitokia. Pokyčius lėmė ne tik pasaulinė pandemija, bet ir tai, kad nuo rugsėjo 1 dienos kolegijoje pradėjo veikti Profesinio mokymo skyrius (buvusi Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla). Dėl to pirmą kartą VTDK istorijoje Mokslo ir žinių dienos sveikinimai skriejo ne tik studentams, bet ir moksleiviams. Studentai studijas pradės rugsėjo 14 dieną.

IMG 0048Sveikinimo žodį taria VTDK direktorė Liucija Nijolė Kikutienė / J. Rozovskij nuotr.

„Noriu jus, jaunieji kolegos, pasveikinti pradėjus mokytis Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Profesinio mokymo skyriuje. Aš kreipiuosi į jus kaip į kolegas, nes mokymasis kolegijoje yra bendradarbiavimas. Čia mokinys ir mokytojas, studentas ir dėstytojas kartu siekia bendrų užsibrėžtų tikslų. Kolegija kartu su visais dėstytojais, mokytojais ir administracija yra pasiruošusi padėti jums įgyti žinių bei praktinių įgūdžių. Mes kartu sieksime, kad jūsų hobis čia virstų profesija", - moksleivius, prisijungusius prie kolegijos bendruomenės, sveikino direktorė Liucija Nijolė Kikutienė.

Kaip kalbėjo VTDK direktorė, Profesinio mokymo skyriaus moksleiviai, kasdien dirbdami su moderniausia įranga ir pažindami naujausias technologijas, įgis profesiją, kuri suteiks galimybę tiesiausiu keliu tapti VTDK studentu, siekti aukštojo mokslo diplomo ir sėkmingai įsilieti į darbo rinką.

IMG 0053Mokslo ir žinių dienos akimirka / J. Rozovskij nuotr.

IMG 0049Mokslo ir žinių dienos akimirka / J. Rozovskij nuotr.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU