Sveikiname VTDK Profesinio mokymo skyriaus absolventus!

Sveikiname absolventus, kurie įgijo Multimedijos paslaugų teikėjo, Logisto-Ekspeditoriaus ir Traukinių manevrų operatoriaus profesiją. Džiaugiamės, kad sėkmingai baigėte Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos Profesinio mokymo skyrių!

„Čia įgytos žinios pasitarnaus Jūsų profesiniame kelyje, paskatins mokytis toliau. Eidami gyvenimo keliu, žinokite, kad dirbantis žmogus visada yra vertinamas už jo profesionalumą, siekį tobulėti. Mokymasis, tobulėjimas ir naujos žinios suteikia drąsos ir laisvės būti tuo, kuo norite būti. Nebijokite svajoti, nebijokite klysti, nebijokite mokytis iš savo klaidų ir nebijokite atrasti visiškai naujų kelių. Linkiu Jums visokeriopos asmeninės ir profesinės sėkmės, visada pasitikėti savo jėgomis, nebijoti naujų galimybių, naujų iššūkių, drąsių svajonių ir svarbiausia – tvirtai žengti pasirinktu keliu“ – įgijusiems profesiją absolventams šiltus sveikinimo žodžius siuntė VTDK Direktorė Liucija Nijolė Kikutienė.

full hd 1920x1080 zalias

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU