Statyba: seminaras UAB „Tikkurila“ akademijoje

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Statyba: seminaras UAB „Tikkurila“ akademijoje

2023 m. spalio 19 d. Statybos studijų programos I kurso nuolatinių studijų studentai dalyvavo mokomajame seminare apie sienų ir lubų dažymą UAB ,,Tikkurila“ akademijoje, įsikūrusioje Sietyno g. 8, Vilniuje.

Seminaro teorinėje dalyje akademijos vadovas Rokas Vičkus studentus supažindino su svarbiausiais sienų ir lubų dažų pasirinkimo kriterijais (blizgumo laipsnis, atsparumas valymui, patvarumas, ekologiškumas ir pan.), sienų ir lubų paviršių paruošimo, gruntavimo, dažymo taisyklėmis bei dažymo įrankių pasirinkimo rekomendacijomis. Akademijos vadovas taip pat pristatė vidaus beico ir lako spalvynus, interjero spalvų paletes, dažus drėgnoms patalpoms bei supažindino dalyvius su „Tikkurila ColorUp!“ spalvų derinimo programa.

Praktinėje dalyje studentams buvo pademonstruoti švediški aukštos kokybės „Anza“ dažymo įrankiai (įvairių rūšių teptukai, voleliai, glaistyklės, vonelės ir kt.), aptarti jų privalumai ir plačios panaudojimo galimybės. Studentai ne tik stebėjo, bet ir patys išbandė, kaip turi būti tinkamai dažomos sienos.

Mokomojo seminaro metu teisingai į klausimus atsakę studentai buvo apdovanoti prizais – „Anza“ įrankiais.

Išvyką į UAB ,,Tikkurila“ akademijos seminarą organizavo Statybos inžinerijos katedros vedėja dr. Marija Vaičienė.