Statybos fakulteto lektorės stažuotė UAB „Betono apsaugos sistemos“

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

Statybos fakulteto lektorės stažuotė UAB „Betono apsaugos sistemos“

2023 m. lapkričio 13–20 dienomis Statybos fakulteto lektorė Anna Glinskienė atliko 40 val. stažuotę įmonėje UAB „Betono apsaugos sistemos“.

Stažuotės tikslas – susipažinti su inovatyviomis ir šiuolaikiškomis statybinėmis medžiagomis, skirtomis betono apsaugai bei renovacijai, naujausiais techniniais sprendimais konkrečioms problemoms spręsti, įgyti naujų kompetencijų, pagilinti žinias bei gerinti profesinius įgūdžius.

Stažuotės metu lektorė susipažino su įmonės veikla, prekės ženklais ir gaminiais, su inovatyviomis, tvariomis ir šiuolaikiškomis hidroizoliacinėmis, sandarinimo medžiagomis, specialiais cementiniais mišiniais, grindų dangomis, medžiagomis, skirtomis betono renovacijai ir apsaugai, betono ilgaamžiškumui ir funkcionalumui gerinti, polimerbetonio gaminiais, įdėtinėmis detalėmis, armatūros strypų jungtimis.

Stažuotėje Anna Glinskienė bendravo su esamais ir potencialiais įmonės klientais, aiškinosi įmonės tiekiamų produktų panaudojimo galimybes ir privalumus. Siekdama įvertinti ekspoatacines medžiagų savybes vietoje lektorė taip pat lankėsi keliuose objektuose („Moki-Veži“ prekybos centras (Vilnius, Pilaitė), Čiurlionio g. viadukas (Vilnius), pėsčiųjų viadukas Pelesos g. (Vilnius)).