Statybos fakulteto studentai dalyvavo Alytaus kolegijos organizuotoje virtualioje studentų mokslinėje praktinėje konferencijoje „Aukštojo mokslo vaidmuo visuomenėje: studentų taikomieji tyrimai 2023“ 1

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija – čia susitinka kūryba ir inovacijos!

2023 m. balandžio 18-20 d. Alytaus kolegijoje vykusios Mokslo renginių savaitės metu organizuota virtuali studentų mokslinė praktinė konferencija „Aukštojo mokslo vaidmuo visuomenėje: studentų taikomieji tyrimai 2023“.

Šiais metais konferencijoje pristatyti net 56 pranešimai įvairiomis temomis: nuo sveikatos ar tvarios aplinkos iki informacinių technologijų taikymo, inžinerijos ir kt. Konferencijos darbas buvo padalytas į 5 skirtingas sekcijas, kuriose pranešimus skaitė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kolegijų, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sporto universiteto, Vytauto Didžiojo universiteto studentai. Konferencijoje taip pat dalyvavo ir pranešimus skaitė studentai iš Lenkijos.

Sekcijoje „Tvari aplinka, inžinerija ir technologijos“ buvo pristatyta 11 pranešimų, tarp kurių ir du mūsų kolegijos Statybos fakulteto Statybos ir Statinių inžinerinių sistemų studijų programų I-o kurso studentų pranešimai: „Medienos biomasės pelenų poveikis cementinio betono fizikinėms savybėms“ ir „Statybinių medžiagų inovacijos“.

Studentų tyrimams vadovavo ir pranešimus konferencijoje kuravo Statybos inžinerijos katedros docentė dr. Marija Vaičienė.

M. Vaičienės nuotraukos