Statinių inžinerinės sistemos

Statinių inžinerinės sistemos (įstojusiems 2015 metais)
Fakultetas: Statybos fakultetas
Valstybinis kodas: 653H24004
ISCED kodas: 6550732

Studijų kryptis: Statybos inžinerija
Studijų formos: Nuolatinė, Ištęstinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai
Studijų programos specializacijos: Nėra.

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai:
Studijų programos tikslai - suteikti žinių, įgūdžių ir gebėjimų, būtinų šiuolaikiniam inžinerinių sistemų srities specialistui, gebančiam projektuoti, montuoti inžinerines sistemas bei vykdyti jų priežiūrą, spręsti profesines ir visuomenės problemas konkurencinėmis rinkos sąlygomis; ugdyti kūrybiškai mąstantį, komunikabilų specialistą, gebantį dirbti komandoje, galintį spręsti savarankiškai, atsakingą už savo veiklos rezultatus, siekiantį tobulėti profesinėje veikloje.
Studijų rezultatai: gebės parinkti medžiagas ir gaminius inžinerinėms pastatų sistemoms, parinkti ir taikyti inžinerinių sistemų konstrukcinius sprendimus, parengti statinių inžinerinių sistemų projektus, parinkti ir taikyti montavimo darbų technologijas, organizuoti, kontroliuoti ir vertinti vykdomų darbų kokybę, demonstruoti profesionalų požiūrį vykdant inžinerinių sistemų priežiūrą, analizuoti inžinerinių sistemų atnaujinimo poreikius.

Profesinės perspektyvos:
Baigę studijas absolventai galės dirbti valstybinėse ir privačiose bendrovėse, veikiančiose statybos sektoriuje, gamybinių padalinių vadovais, inžinieriais, projektuotojais, vadybininkais, kurti savo verslą, siekti aukštesnio profesinio išsilavinimo.
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: statinių inžinerinių sistemų profesinis bakalauras.

Nuolatinių studijų programa

Ištęstinių studijų programa

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU