Statyba

Fakultetas: Statybos fakultetas
Valstybinis kodas: 6531EX018
ISCED kodas: 6550732
 
Studijų kryptis: Statybos inžinerija
Studijų formos: Nuolatinė, Ištęstinė
Studijų programos apimtis: 180 kreditų
Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai
Studijų programos specializacijos: Nėra
 
Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai: 
Studijų programos tikslas - parengti statybos inžinierių, gebantį planuoti savo veiklą, organizuoti statybos darbus ir techniškai vadovauti juos atliekant; suteikti žinių, gebėjimų ir įgūdžių, padedančių profesionaliai dirbti statybos srityje konkurencinėmis rinkos sąlygomis; ugdyti kūrybiškai mąstantį, komunikabilų specialistą, gebantį dirbti komandoje, galintį spręsti savarankiškai, atsakingą už savo veiklos rezultatus, siekiantį tobulėti profesinėje veikloje. 
 
Studijų rezultatai: gebės taikyti fundamentinių mokslų žinias statybos srityje, analizuoti bei priimti konstrukcinius sprendimus, parengti konstrukcinę pastatų projektų dalį; gebės parinkti, taikyti ir valdyti bendrųjų statybos ir remonto darbų technologinius procesus, parengti statybos darbų technologijos projektą; gebės planuoti ir organizuoti statybos eigą, užtikrinant kokybišką darbų atlikimą bei žmonių ir aplinkos saugą; gebės vertinti inžinerinius sprendimus etiniu, socialiniu, ekonominiu ir saugos požiūriu; gebės savarankiškai gilinti žinias, ieškoti informacijos, ją apdoroti, analizuoti ir taikyti spręsdamas problemas bei priimdamas sprendimus.
 
Profesinės perspektyvos:
Baigę studijas absolventai galės dirbti valstybinėse ir privačiose bendrovėse, veikiančiose statybos sektoriuje, gamybinių padalinių vadovais, inžinieriais, projektuotojais, vadybininkais, kurti savo verslą, siekti aukštesnio profesinio išsilavinimo. 
 
Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: inžinerijos mokslų profesinis bakalauras.
 
Nuolatinių studijų programa
 
Ištęstinių studijų programa
 
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU