Kelių inžinerija

Studijų trukmė: Nuolatinė - 3 metai, Ištęstinė - 4 metai

Studijų programos tikslai, suteikiamos žinios ir įgyjami gebėjimai

Studijų programos tikslai: parengti kelių inžinerijos specialistus, suprantančius projektavimo metodikas ir gebančius jas taikyti vykdant sausumos kelių, transporto statinių projektavimo darbus, gebančius organizuoti ir vykdyti geležinkelių ir automobilių kelių tiesybos, remonto ir priežiūros darbus, galinčius savarankiškai priimti techninius sprendimus, sėkmingai dirbti konkurencinėmis rinkos sąlygomis ir tobulėti profesinėje veikloje.

Studijų rezultatai: gebės parinkti inžinerinius sprendimus ir priemones bei technologinę įrangą, reikalingą projektuoti, organizuoti, vykdyti ir kontroliuoti sausumos kelių tiesybos, geležinkelių/ automobilių kelių transporto statinių priežiūros, remonto technologinį procesą; gebės derinti teorines bei taikomąsias žinias spręsdami eismo saugumo problemas, įvertinant komercines aplinkybes, vadovaujantis norminiais statybos techniniais dokumentais, normatyviniais statinio saugos ir paskirties dokumentais ir kitais teisės aktais; supras inžinerinės veiklos organizavimo principus, žinos pagrindinius darbo ir gaisrinės saugos reikalavimus.

Profesinės perspektyvos: kelių inžinerijos specialistas gali projektuoti, statyti (tiesti) ir prižiūrėti (remontuoti) automobilių kelius, geležinkelius ir kitus susisiekimo statinius, dirbti projektavimo, statybos (tiesybos), priežiūros (remonto) įmonėse bei valstybinėse institucijose.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: inžinerijos mokslų profesinis bakalauras.

Nuolatinės studijos

Ištęstinės studijos

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Toliau naršydami arba paspausdami mygtuką „Sutinku“ sutinkate su slapukų naudojimu. Daugiau informacijos
SUTINKU